Pomoc pro Maděřičovy po ničivém tornádu

Moravská Nová Ves / Zbierku organizuje Agáta Maděřičová moc.liamg@avociredam.ataga

{}
0 %

Pomoc pro Maděřičovy po ničivém tornádu

Vybraných 138 579 Kč z 300 000 Kč
Zostáva -880 dní
46 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 01. október 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Stačilo několik minut řádění silného živlu, který nemilosrdně ničil vše, co mu stálo v cestě a z našeho domu zbyla ruina. Ta dnes jen vzdáleně připomíná náš útulný domov, kde nás navštěvovalo tolik místních i lidí z celého světa. 

 Dům byl centrem pospolitosti, kulturnosti, přátelství a pohody. Abychom mohli dál pomáhat a stmelovat komunitu, potřebujeme tentokrát Vaši pomoc. Výtěžek sbírky použijeme právě na obnovu domu, aby mohl znovu zastřešit další setkání s Vámi.

 

Součástí domu byla i tzv. stodola, jak jsme jí říkali. Především tam se konaly různé komunitní akce. Lidé měli možnost potkat se tu s např. Petrem Procházkou, Magdou Vašáryovou, Milanem Lasicou. Dále k nám jezdili lidé jako Marek Hilšer, Danuše Nerudová, Marie Koldinská, generál Petr Pavel a mnozí další. 

 V domě žijí moji rodiče. Pár hodin před ničivým tornádem bylo kolem domu lešení a na opravě pracovali 3 muži. Naštěstí se nikomu nic nestalo.

Předem Vám děkujeme za vaši solidaritu v této nelehké životní situaci. Žádný dar není dost malý a oceníme každou pomoc.

Poděkování

15. 11. 2021

Naši milí dárci, naši noví přátelé,asi před půlrokem se náš život obrátil naruby. Místo téměř zrekonstruovaného rodinného domu jsme díky ničivému tornádu vlastnili ruiny bez střechy s rozbitými teprve 14 dní starými – tedy novými – okny. Nikomu z vás nepřejeme prožitek ocitnout se v epicentru tornáda a nikomu z vás nepřejeme takové ráno, jaké jsme prožili bezprostředně dne 25. června, kdy se rozednilo a my jsme dělali inventuru této zkázy. To ráno naštěstí vyšlo i slunko, a to hned dvakrát. Jedno na obloze a to druhé – v naší situaci důležitější – a to v podobě vaší obrovské empatie a solidarity. Davy dobrovolníků, kteří už to ráno začali pracovat v našem domě a davy vás dárců ať už materiální pmoci tak finanční. Věřte, že vás všech, tak počet obětí by byl vyšší, protože situace v našich domovech byla neuvěřitelně těžká. Byli jste to právě vy, kdo nám hned v prvních hodinách po tornádu dal víru, že to můžeme zvládnout.

Zvládáme to a zvládneme to – díky vám všem.

Náš rodinný dům navíc už v minulosti patřil k místem k setkávání otevřených aktivních lidí. Tento náš dopis, prosím, chápejte i jako pozvánku k nám domů. Svojí empatií s naší situací a svojí velkorysostí jste se už navždy zařadili mezi naše přátele. Moc se těšíme na setkání s vámi. Náš domov teď patří i vám.Zbierku dosiaľ podporili 62 darcov

1 040 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

778 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

50 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Myslíme na Vás!“
2 000 Kč — Petr a Nicola Dutkovi pred 3 rokmi

„Držte se!“
1 221 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Držte se.“
6 000 Kč — Roman Chylík-Softplyn s.r.o. pred 3 rokmi

50 000 Kč — Livesport s.r.o. pred 3 rokmi

„Zlatka, myslíme na vás a podporujeme vás!“
500 Kč — Iwona Olkowicz pred 3 rokmi

„Hodně sil!“
800 Kč — Krystyna Kolonko pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
1 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
15 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

Nenechme zlo Bez trestu
28 %

Nenechme zlo Bez trestu