Zázemí a školní potřeby pro Dominika s ADHD

Most / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Zázemí a školní potřeby pro Dominika s ADHD

Vybraných 2 000 Kč z 18 000 Kč
Zostáva -730 dní
11 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Žiji sama se synem Dominikem, kterému je 7 let. S jeho otcem jsme se rozešli, když bylo synovi 1,5 roku.

Syn nastoupil v září do 1. třídy, ale nezvládal to, má poruchy soustředění – ADHD, nerozezná, co je zrcadlově, čte odzadu a má problémy s chováním. Přešel proto do přípravné třídy, kde se jeho stav zlepšil, za což jsem moc vděčná. Bylo za tím spoustu práce.

Syn vyžaduje hodně pozornosti a musím se mu hodně věnovat. Jednou měsíčně navštěvujeme také výchovné středisko. Je pro mě tak obtížné najít práci jen na dopoledne, měla jsem nějaké brigády jako prodavačka, také jsem kompletovala kalendáře a obsluhovala v baru a uklízela, ale moje maminka loni zemřela na cukrovku a nikdo jiný mi syna v odpoledních, nebo večerních hodinách pohlídat nemůže.

Jsem teď půl roku v evidenci Úřadu práce a pobírám příspěvky od sociálky, ze kterých se snažíme žít, ale není to reálné.

Syn nutně potřebuje školní potřeby

Také vás chceme poprosit o pomoc s uhrazením jednoho nájmu, než se postavím na vlastní nohy. Snažím se hledat práci každý den. Odpovídám na různé inzeráty, jsem zaregistrovaná na různých portálech a mám i aplikaci, ale je to těžké. Například teď měli ve třídě covid, tak byla synova třídu pár dní zavřená. Pak syn marodil týden a teď znovu, což mou pozici na pracovním trhu také neupevňuje. Také navazuji spolupráci se sociálně aktivizační službou, abych dlouhodobě vyřešila mé problémy a mohla synovi nabídnout vše, co ve svém stavu a věku potřebuje. Pokud mi na této cestě pomůžete, budeme vám za to oba moc vděční.


Zbierku dosiaľ podporili 1 darcov

2 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi