Zázemí a školní potřeby pro Dominika s ADHD

Most / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Zázemí a školní potřeby pro Dominika s ADHD

Amount raised 2 000 Kč of 18 000 Kč goal
Left -702 days
11 % z původního cíle
The campaign has ended 19. June 2022

Help by sharing

Žiji sama se synem Dominikem, kterému je 7 let. S jeho otcem jsme se rozešli, když bylo synovi 1,5 let.

Syn nastoupil v září do 1. třídy, ale nezvládal to, má poruchy soustředění – ADHD, nerozezná, co je zrcadlově, čte odzadu a má problémy s chováním. Přešel proto do přípravné třídy, kde se jeho stav zlepšil, za což jsme moc vděčná. Bylo za tím spoustu práce.

Syn vyžaduje hodně pozornosti a musím se mu hodně věnovat. Jednou měsíčně navštěvujeme také výchovné středisko. Je pro mě tak obtížné najít práci jen na dopoledne, měla jsem nějaké brigády jako prodavačka, také jsem kompletovala kalendáře a obsluhovala v baru a uklízela, ale moje maminka loni zemřela na cukrovku a nikdo jiný mi syna v odpoledních, nebo večerních hodinách pohlídat nemůže.

Jsem teď půl roku v evidenci Úřadu práce a pobírám příspěvky od sociálky, ze kterých se snažíme žít, ale není to reálné.

Citace: Syn nutně potřebuje školní potřeby, a také potřebujeme pomoc s uhrazením nájmu.

Snažím se najít práci každý den. Odpovídám na různé inzeráty, jsem zaregistrovaná na různých portálech a mám i aplikaci, ale je to těžké. Například teď měli ve třídě covid, tak byla synova třídu pár dní zavřená. Pak syn marodil týden a teď znovu, což mou pozici na pracovním trhu také neupevňuje. Také navazuji spolupráci se sociálně akviziční službou, abych dlouhodobě vyřešila mé problémy a mohla synovi nabídnout vše, co ve svém stavu a věku potřebuje. Pokud mi na této cestě pomůžete, budeme vám za to oba moc vděční.


1 donations

2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago