Zachraňme kocourka Mikiho s FIV!

Praha / Zbierku organizuje Pet Heroes z.s. zc.seorehtep@lokin

{}
0 %

Zachraňme kocourka Mikiho s FIV!

Vybraných 20 000 Kč z 20 000 Kč
Zostáva -66 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 02. december 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Pan Vladimír a Miki se potkali úplnou náhodou. Jednoho dne se kocourek objevil na zápraží člověčího obydlí, v bříšku mu kručelo a zdálo se, že tak cestuje už delší dobu. Pan Vladimír mu dal najíst a čekal, že se kocour přesune dál. Jenže ten přišel znovu a znovu – den za dnem. Tak začal příběh přátelství a nerozlučné dvojice pana Vladimíra a Mikiho.

Nemoci si bohužel jednou za čas najdou každého z nás, tentokrát padla loterie neštěstí na Mikiho. Přišel zesláblý, nechtěl jíst a hledal pomoc. Pan Vladimír ho vzal hned na veterinu, kde zjistili Mikimu nemoc FIV a přidružené záněty v těle.

Miki byl okamžitě hospitalizován a léčen. Bohužel, pan Vladimír nedokáže celou veterinární péči ze svých příjmů zaplatit a potřebuje pomoc.

Miki má velkou šanci být zase silný kocourek. Diagnózu FIV si s sebou ponese celý život, ale příznaky se dají potlačit a je zde veliká naděje, že z něj bude zase zdravý kocourek, který se může vrátit domů.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky bude použit na zaplacení veterinární péče Mikiho. Veterinární klinika mu přislíbila také slevu na ošetření, protože je příběh velmi zasáhl.

Těšíme se na chvíli, kdy si pan Vladimír bude s hřejivým pocitem radosti odnášet Mikiho domů. Pomozte s námi toto šťastné shledání splnit.

Zbierku dosiaľ podporili 41 darcov

880 Kč — Betka pred 2 mesiacmi

„Ať se kocourek brzy uzdraví.“
1 500 Kč — Milena pred 2 mesiacmi

10 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

252 Kč — Holky z Ohrady pred 2 mesiacmi

2 000 Kč — Dagmar pred 2 mesiacmi

300 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi