Vánoční dárek pro nemocného tátu Stanislava: elektrický vozík!

Praha / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Vánoční dárek pro nemocného tátu Stanislava: elektrický vozík!

Vybraných 2 500 Kč z 37 000 Kč
Zostáva -80 dní
7 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 29. január 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobry den, jmenuji se Tereza a chtěla bych vás, milé dárce, požádat o pomoc pro svého tatínka Stanislava (56). Trpí cukrovkou a diabetickou neuropatií, zhoršením vidění. Má silnou artrózu 3. stupně, prodělal již několik operací srdce a čeká ho další zákrok, který vyžaduje maximální šetření srdce, také má DNU.

Veškerá tato zátěž ovlivňuje jeho denní život. Bez elektrického invalidního vozíku je pro něj těžké se samostatně pohybovat a vykonávat běžné každodenní aktivity.   

Navíc již dva roky 3x týdně dojíždí na dialýzu, nefungují mu ledviny. Jeho invalidní důchod sotva stačí na běžné výdaje, jako jsou léky a potřebné ošetření. Tatínek pobírá invalidní důchod a další příspěvky, našetřit na nový vozík není ale v jeho možnostech. Já sama jsem samoživitelka, mamka dvou chlapců, finančně mu pomoct nezvládnu.

Jak sbírka pomůže?

Proto bych chtěla společně s Vaší pomocí vybrat finanční prostředky na pořízení elektrického invalidního vozíku. Tím bychom mu umožnili se znovu pohybovat samostatně a navrátili mu ztracenou radost z procházek do přírody. Díky tomuto vozíku by mohl být opět nezávislý a šetřil by své zdraví. 

Pokud byste mohli věnovat jakoukoli částku naší sbírce udělali byste obrovskou změnu v životě mé rodiny. Každý příspěvek se počítá a každá koruna nás přibližuje k našemu cíli

Moc vám děkujeme!


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Držím pěsti tatínkovi i celé Vaší rodině“
1 000 Kč — Sylvie pred 4 mesiacmi

1 500 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi