Tragické úmrtí tatínka Patrika: podpora pro Pavlínu s dcerkou

Teplice / Zbierku organizuje Jan Březina zc.manzes@96azirb

{}
0 %

Tragické úmrtí tatínka Patrika: podpora pro Pavlínu s dcerkou

Vybraných 75 460 Kč z 250 000 Kč
Zostáva -155 dní
30 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 04. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

48letá maminka Pavlína je člověk, který neměl nikdy na růžích ustláno. V životě ji trápil verdikt lékařů, že nebude mít vytoužené dítě, které si s partnerem Patrikem celých 25 let tolik přáli. Pak ale otěhotněla s milovanou dcerkou Patricií, které je dnes 5 let. Bohužel, nyní se obě vyrovnávají s nečekanou a nejbolestivější zprávou.

Autonehoda – mžik, který mamince i dcerce obrátil život vzhůru nohama.

Patrik se vracel osudného odpoledne kamionem na firmu, kde měl auto odstavit a jet za jeho milovanými holkami, ale domů už se nikdy nevrátil. Nemohl bojovat, nemohl nic, nehoda byla rychlá a bohužel na místě podlehl jejím následkům.

Říká se, že přátelé jsou jako andělé, kteří nás nenechají spadnout, když ztratíme křídla.

Jak sbírka pomůže?

A ani já to nemohu dopustit, proto jsem založila tuto sbírku na podporu rodiny v těch nejtěžších okamžicích, které je bezesporu čekají a věřím, že společně podpoříme Pavlínu i její dcerku. Patrika rodině nikdo nevrátí, pojďme ale pomoci tam, kde můžeme. Finančním příspěvkem, který holkám pomůže udržet si bydlení a dát malé Patricii vše, co bude potřebovat.

Když bylo Pavlínce necelých 40 let, smířili se s Patrikem, se kterým už v tu dobu byli 25 let, že už se jim asi nikdy nepoštěstí mít děťátko. Pavlína se rozhodla dodělat si střední vzdělání s maturitou aspoň pro trošku lepší vyhlídky do budoucna. Ale jak se tak stává, když člověk odvede myšlenky jinam... a tak se příroda opět vyznamenala a dala Pavlínce a Patrikovi dar – dceru Patrícii. Oba si užívali pocitu, že jsou konečně rodiče. Bohužel, člověk míní a život mění. Pavlína bude muset nyní zvládnout vše sama. Ukažme jí společně, že v těchto nejtěžších dnech jejího života, jsme tu s ní.

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 153 darcov

2 000 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

„obtatte se, prosim, na Nadaci EPCG https://www.nadaceepcg.cz/s/vyzva/a0w7Q000000ZT21QAG/to-zvl%C3%A1dneme-2023 mnoho sil preji Lenka“
1 000 Kč — Lenka pred 6 mesiacmi

100 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

500 Kč — Gabriela s rodinou pred 7 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi

„🤍“
373 Kč — Monika pred 7 mesiacmi

50 Kč — dvapsi pred 7 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 7 mesiacmi