Tlustá čára: nové království pro dvě malé princezny

Náchod / Zbierku organizuje Veronika Vejnarová moc.liamg@acrevavoranjev

{}
0 %

Tlustá čára: nové království pro dvě malé princezny

Vybraných 1 151 Kč z 20 000 Kč
Zostáva 28 dní
6 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem maminka samoživitelka, která má v péči 2 děti – 10letou Terezku a 3letou Sofinku. Tatínek o holky nejeví zájem. Nyní přechodně žijeme v Azylovém domě pro matky s dětmi v Náchodě. Terezka chodí do základní školy a Sofinka od března do mateřské školy, takže konečně mohu nastoupit do zaměstnání.

Terezka je ve škole moc spokojená, zapojuje se do různých akcí a našla si kamarády. Je u ní vidět zlepšení v učení a jsem na ní jako maminka moc pyšná.

V červenci nám končí pobyt na Azylovém domě. Našla jsem si zaměstnání ve výrobním závodě, do kterého nastupuji. Chtěla bych si najít byt, do kterého bychom s dcerami mohly přestěhovat, ale nebudu mít prostředky na zaplacení kauce, která je všude nutná.

Prosím vás tedy o pomoc s financováním kauce a prvního nájmu, abychom se už konečně mohly postavit na vlastní nohy a žít spokojený život.

Mám jen velmi skromné úspory, které použiji na základní vybavení bytu.

Žila jsem s dcerami často na různých místech v různých azylových domech. Byla jsem na rodičovské dovolené a musela jsem pečovat o mladší dceru, nezbývaly nám finance na vlastní bydlení. Ráda bych za tímto obdobím udělala tlustou čáru a poskytla dcerám stabilní zázemí a zůstala s nimi v Náchodě, ať nemusí stále měnit prostředí a kamarády.

Věřím, že se dál už dokážu postarat už sama, jen v období mateřské, když byla dcera příliš malá to bylo nereálné.

Budu vám moc vděčná za jakoukoli pomoc, nebo sdílení příběhu.

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred týždňom

778 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi