Tlustá čára: nové království pro dvě malé princezny

Náchod / Organizer: Veronika Vejnarová moc.liamg@acrevavoranjev

{}
0 %

Tlustá čára: nové království pro dvě malé princezny

Amount raised 10 908 Kč of 20 000 Kč goal
Left -437 days
55 % z původního cíle
The campaign has ended 16. July 2022

Help by sharing

Jsem matka samoživitelka, mám dvě děti v péči. Terezku 10 let a Sofinku 3 roky. Tatínek o holky nejeví zájem. Žijeme v Azylovém domě pro matky s dětmi v Náchodě. Terezka chodí do základní školy a Sofinka od března do mateřské školy. Terezka je ve škole moc spokojená, zapojuje se do různých akcí a našla si kamarády. Je u ní vidět zlepšení v učení. Žila jsem s dcerami často na různých místech v různých azylových domech. Byla jsem na rodičovské dovolené a musela jsem pečovat o mladší dceru, nezbývaly nám tak finance na vlastní bydlení. Ráda bych jim teď poskytla stabilní zázemí a zůstala s nimi v Náchodě, ať nemusí stále měnit prostředí a kamarády.

V červenci mi končí pobyt na Azylovém domě. Našla jsem si zaměstnání ve výrobním závodě, do kterého v březnu nastupuji. Chtěla bych si najít byt, do kterého bychom se mohly přestěhovat, ale nebudu mít prostředky na zaplacení kauce, která je všude nutná. Z finančních prostředků , které teď mám moc šetřit nejde, ale ráda bych si ještě po dobu pobytu na Azylovém domě z prvních výplat šetřila alespoň na část nutného vybavení do bytu. Prosím vás tedy o pomoc s financováním kauce a prvního nájmu, abychom se už konečně mohly postavit na vlastní nohy a žít spokojený život.

37 donations

“Jsem maminka dvou chlapečků a Váš příběh se mě velice dotkl. Přeji Vám, aby to špatné co nejdříve skončilo a holky mohly prožít krásné a bezstarostné dětství. K”
252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

50 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“❤️”
50 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodně štěstí 😊”
373 Kč — Tereza 1 year ago

50 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držím pěsti pro štěstí. ”
252 Kč — Štěpánka Š.B. 1 year ago

“Držím moc palce, jste úžasná co pro dcerky děláte ❤”
200 Kč — Monika P. 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago