Těžce nedoslýchavé Andrejce ukradli řečový procesor

Otrokovice / Zbierku organizuje Andrea Grechová zc.manzes@s-a

0 %

Těžce nedoslýchavé Andrejce ukradli řečový procesor

Vybraných 169 829 Kč z 165 360 Kč
Zostáva -1032 dní
103 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 04. december 2020

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

ENGLISH BELOW

Srpnový den měl být pro těžce nedoslýchavou Andrejku, maminku dvou dětí, dnem D. Čekalojí první zapojení řečového procesoru. Těšila se, že jí výrazně usnadní zapojení se do pracovního života, a hlavně že se bude moct lépe začlenit do světa slyšících. Radost bohužel vystřídaly těžké okamžiky…

Andrejka postoupila už v červnu implantaci kochleárního implantátu. Vše dopadlo dobře, a tak následovala další návštěva technika – specialisty v Praze, při které jí zapojili řečový procesor. Z ordinace odcházela spokojená a zamířila rovnou na hlavní nádraží.

„Měla jsem ještě hodinu času, a tak jsem se setkala s kamarádkou, abych se podělila o své pocity z nového slyšení,“ vypráví Andrea. Do jejich rozhovoru ale vstoupila mladá slečna s historkou, že byla okradena a nemá peníze na cestu domů. Dobrosrdečná Andrejka a kamarádka dívce nakonec darovaly 300 korun.

Za dobrý skutek byla Andrea náležitě „odměněna“. O pár chvil později totiž zjistila, že procesor nemá. „Sluchátko, které mám na pravém uchu, mi vůbec nestačí a bez odezírání nerozumím. Ani nevíte, jak moc jsem propadla panice a v hrůze jsem hledala procesor na těle… Neúspěšně,“ popisuje moment zděšení.

O vysněný procesor, jehož cena je bezmála 225 tisíc korun, bohuželpřišla. Andrea vše nahlásila na policii. Podle všeho bylaokradena komplicem oné „slušné, šikovné“ dívky, která z nichvylákala peníze.

„Obracím se na Vás s velikou prosbou, zda byste mi mohli na nový procesor přispět. Budu velmi vděčná za jakýkoliv příspěvek,“ děkuje.

Společně s vámi pomáhají i organizace: Nadace Charty 77 přispěla částkou 15 000 Kč a Nadace Olgy Havlové částkou 10 000 Kč, Nadace J&T částkou 20 000 Kč, Nadace Agrofert částkou 25 000 Kč, Nadace Agel částkou 20 000 Kč a Charita Otrokovice částkou 10 000 Kč.

Andrea pracuje pro CSP Zlín, o.p.s. jako vedoucí Chráněné dílny Ardien Digital, kde zajišťují digitalizaci dat a fakturaci. Jedná se o organizaci zaměstnávající občany se zdravotním postižením a hlavní náplní je poskytování sociálních služeb, podpory a pomoci v rozvoji.

Hearing-impaired Andrea was robbed

That day in August should have been the D-Day for a severely hearing-impaired Andrea. She was waiting to get her first speech processor to work. Her excitement was spoiled by a robbery. Her dream processor worth more 8200 EUR was stolen! Let’s put the money together and help thismother of 2 from Czechia.

Příslušenství za vaše darované příspěvky.

18. 01. 2021

Dobrý večer,

tak jsem zpátky, jak jsem slíbila, abych vám všem sdělila, ze jsem si za zbytek darovaných příspěvků pořídila příslušenství, které dokladuji fotografií. Ještě jednou vřelé díky!


Den D

28. 12. 2020

Dobrý den,

dne 16.12.2020 byl pro mě díky vašim darům druhým dnem D. Čekalo mě další nastavení řečového procesoru, tentokrát mého vlastního. Díky vám všem se sbírka naplnila a obdržela jsem nádherný dárek pod stromeček. Níže přikládám fotografie řečového procesoru spolu s kufříkem náhradních dílů a manuálů. Ještě za Vaše dary jsem měla možnost si zakoupit příslušenství spolu s výkonnějším mobilem. Příslušenství ještě ale nedorazilo. Nebojte se, jakmile dorazí, ihned zdokumentuji a opět se sem vrátím, abych vám všem vše ukázala. Ještě jednou děkuji.Velké díky

09. 12. 2020

Velké díky patří všem, kteří mě podpořili jakoukoliv finanční částkou, která moc potěšila a velké díky i za průvodní slova k příspěvku. Vždy po přečtení ukápla slza a dokonce po připsání poslední částky jsem se rozbrečela radostí a poděkovala nahoru, že mi bylo umožněno využít této sbírky.

Po nastavení nového řečového procesoru se sem vrátím a doložím fotografiemi spolu s příslušenstvím, aby jste se přesvědčili, že vaše darované příspěvky skutečně pomohly.

Patrón zbierky 1

Nadační fond pomoci a Helping Výškové práce, s.r.o.

Patronem této sbírky je firma Helping Výškové práce s.r.o. a násobí příspěvky zlatým řezem.

Zbierku dosiaľ podporili 171 darcov

Zbierku dosiaľ podporili Nadační fond pomoci a Helping Výškové práce, s.r.o. čiastkou 9 261 Kč.

Nadační fond pomoci a Helping Výškové práce, s.r.o. každý príspevok navyšuje pomerom 1:1, až do celkovej hodnoty podpory 0 Kč.

2 000 Kč — Locke & Hobbes a.s. pred 3 rokmi

20 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

2 000 Kč — Honza a Lucka pred 3 rokmi

„Ať to vyjde!“
2 000 Kč — Ondra pred 3 rokmi

50 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přeji, ať Vám vydrží a propojuje se světem slyšících co nejdéle. 😍“
2 112 Kč — Petra Mičková pred 3 rokmi

„Věřím, že se společnými silami a pozorností pro potřeby druhých podaří udělat dobrý skutek. “
121 Kč — Roman pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!
21 %

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov
79 %

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov

Porodní rallye – každá žena si zaslouží dobrou porodní péči!
37 %

Porodní rallye – každá žena si zaslouží dobrou porodní péči!