Speciální kočárek pro Vanesku

Kolín / Zbierku organizuje Dagmar Vlková zc.manzes@asad.avoklv

{}
0 %

Speciální kočárek pro Vanesku

Vybraných 55 390 Kč z 52 262 Kč
Zostáva -685 dní
106 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 20. január 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Milí dárci, ještě jednou se k Vám vracíme s prosbou o pomoc. Pomohli jste nám zajistit peníze na kočárek pro Vanesku, která má kombinované postižení a velmi specifickou poruchu pohybového aparátu. Bohužel, původně dodaný kočárek nebyl vyhovující.

Na fotografiích vidíte, že původní kočárek byl pro Vanesku malý. Maminka se snažila poradit si různým ovinováním rizikových částí, které nezabezpečené způsobovaly dcerce drobná poranění, modřiny, otlaky a častá vklínění nožiček do konstrukce.

Díky Vám jsme vybrali 33.263 Kčna velikostně vyhovující kočárek a za to Vám znovu velmi děkujeme! Bohužel paní doktorka při původním zadání kočárku neuvedla speciální úpravy a doplňky, které jsou pro Vanesku do kočárku nutné.

Tyto speciální úpravy a doplňky navýšily cenu kočárku o dalších 21.646 Kč. Celková cena doplatku kočárku je tedy 52.262 Kč. V původní sbírce jsme vybrali 33.263 Kč a zbývá 18.999 Kč, které jsou potřeba k tomu, aby Vaneska mohla mít konečně takový kočárek, který ji bude plně vyhovovat. Zbylou část uhradí zdravotní pojišťovna.

Rok a půl trvalo, než se podařilo vyřídit reklamaci, která byla nakonec uznána. Vaneska se ještě nedočkala plně vyhovujícího kočárku.

Její maminka si jako samoživitelka 2 dětí nemůže dovolit vysokou částku doplatku uhradit. Proto Vás všechny za sebe i maminku prosím, abyste Vanesce pomohli a přispěli ještě na tyto speciální doplňky, bez kterých se kočárek pro Vanesku neobejde.

Dagmar, Vanesčina učitelka

Díky Vám všem !!!

08. 08. 2022

Děkujeme všem dárcům a chceme se podělit o radost z nového kočárku, ve kterém Vaneska drandí! Přikládáme také fotografie. 

Velké díky !!!

17. 09. 2021

Chtěla bych moc poděkovat všem dárcům, kteří přispěli na sbírku pro Vanesku. Vůbec jsem nečekala, jak rychle se částka naplní, to by prostě bez vás nešlo...

Děkuji, děkuji, děkuji!

V tuto chvíli máme plnou částku na pořízení speciálního kočárku pro holčičku, mám obrovskou radost! I nám ve škole se bude s Vaneskou lépe jezdit na procházky. Zpočátku jsem sbírku nastavila na dobu tří měsíců, protože jsem si myslela, že bude třeba co nejdelší čas pro sehnání potřebného finančního obnosu. Dovolím si ještě sbírku nepozastavovat z toho důvodu, že pokud Vanesce ještě nějaké peníze navíc společně poskládáme, ráda jí pomohu s pořízením například rostoucí postýlky, nebo speciální židličky...

Ještě jednou moc děkuji, je krásné, co vše se podaří, když se dobří lidé spojí.

Přeji vám všem nádherné dny a hodně štěstí v životě,

Vanesčina učitelka Dáša :-)Zbierku dosiaľ podporili 65 darcov

5 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Jana Novotná pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

373 Kč — Annie pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Vanesko, ať ti kočárek slouží a pomáhá!“
373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

400 Kč — Jaroslav Božek pred 2 rokmi

„Hodně zdraví.“
373 Kč — Mária pred 2 rokmi

10 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
96 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů
61 %

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více
183 %

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více