Sbírka pro naše ukrajinské kolegy

Celý svět / Zbierku organizuje ZAMĚSTNANCI A SPOLUPRACOVNÍCI VE SPOLEČNOSTECH OKIN GROUP Klimešová ue.niko@avosemilk.eicul

{}
0 %

Sbírka pro naše ukrajinské kolegy

Vybraných 41 761 Kč z 0 Kč
Zostáva -708 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. august 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Milé kolegyně, milí kolegové,

po vypuknutí války na Ukrajině jsme obdrželi dotazy, jak můžete jako zaměstnanci společnosti OKIN pomoci svým kolegům buď přímo na Ukrajině, nebo těm, kteří Ukrajinu opustili a potřebují pomoc v nových dočasných domovech. Slíbili jsme, že najdeme způsob, jak naši pomoc doručit kolegům, kteří zůstali na Ukrajině.

Jak to dnes na Ukrajině vypadá? Ve společnosti OKIN FACILITY na Ukrajině pracuje celkem 407 zaměstnanců. OKIN FACILITY má pobočku v Charkově, odkud pochází většina našich zaměstnanců, takže se nachází v epicentru války. Dnes je situace taková, že téměř 40% našich zaměstnanců nemůže pracovat, protože 50% klientů společnosti OKIN na Ukrajině dočasně pozastavilo svou činnost. OKIN FACILITY částečně vyplácí mzdy všem zaměstnancům, ale desítky z nich mají zničené domovy, žijí u příbuzných, známých nebo cizích lidí. Každého postihla válka jinak, ale týká se všech. Konflikt pokračuje, ale OKIN FACILITY se bude snažit co nejdříve vrátit k normálnímu provozu.

Abychom alespoň částečně pomohli našim kolegům na Ukrajině vrátit se do normálního života, vyhlašujeme ve spolupráci českou neziskovou organizací znesnáze21 sbírku pro celou skupinu OKIN GROUP.

Následně nezisková organizace znesnáze21 rozdělí celkovou částku počtem zaměstnanců OKIN FACILITY a peníze budou převedeny na účty zaměstnanců na Ukrajině. 

Zbierku dosiaľ podporili 21 darcov

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

2 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

1 000 Kč — Marcela Barcalová pred 2 rokmi

1 000 Kč — Stanislav Frydrych pred 2 rokmi

10 000 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„:)“
50 € — O pred 2 rokmi

373 Kč — Petra Klímková Krips pred 2 rokmi

3 000 Kč — Milan März pred 2 rokmi

3 000 Kč — Lucie pred 2 rokmi