S elektrickým pohonem bude Petr stačit vnoučatům

Chodov u Karlových Varů / Zbierku organizuje Petr Hořejší zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

S elektrickým pohonem bude Petr stačit vnoučatům

Vybraných 0 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -719 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Petr a před 17 lety se mně a mé rodině obrátil život vzhůru nohama. Při dopravní nehodě jsem si poranil páteř, čímž došlo k poškození hybnosti všech čtyř končetin, a místo toho, abych živil rodinu a užíval si rodinné pohody, byl ze mě ležák, kterému moc nedávali nadějí.

Prošel jsem si několika operacemi, učil jsem se znovu chodit a hýbat rukama. Byla to opravdu dřina, a ne vždy to byla procházka růžovým sadem. Trvalo mi několik měsíců, než jsem byl zase alespoň trochu schopný „normálního“ života.

Nikdy už však nebudu mít možnost žít tak, jako před nehodou. I přes všechnu snahu jsem zůstal na invalidním vozíku, nejen že to bylo pro mě a mou rodinu psychicky náročné, ale hlavně je to i fyzicky náročné především pro mou ženu, která mi musí vypomáhat i při běžných denních činnostech.

Léta přibývají nejen mně, ale i mé ženě. Tělo mě postupem času víc a víc neposlouchá, tak jak bych si představoval, a také sil už ubývá.

Potřebuji získat finanční prostředky na pořízení elektrického pohonu k invalidnímu vozíku.

S pohonem k vozíku by se mi zásadně usnadnil pohyb téměř všude, dostal bych se i tam, kam bych dřív ani nepomýšlel, ale hlavně konečně by se má žena se mnou nemusela tak dřít.

Najednou by nebylo třeba tolik vymýšlet trasy a místa, kam se dokážu s vozíkem vyškrábat, nebo kam mě žena dokáže vytlačit. Další nesmírnou výhodou by byla pro mě možnost trávit více času s vnoučaty, kterým bych snad konečně stačil. Svým dětem už dětství nevynahradím, ale u vnoučat bych se chtěl o to ještě pokusit. Budu vděčný za každý váš příspěvek.

Ďalšie aktuálne zbierky

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!
680 %

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!

Naděje pro Aničku po 5 operacích hlavy
59 %

Naděje pro Aničku po 5 operacích hlavy

Poslední šance pro Borise. Darujme mu naději!
61 %

Poslední šance pro Borise. Darujme mu naději!