S elektrickým pohonem bude Petr stačit vnoučatům

Chodov u Karlových Varů / Organizer: Petr Hořejší zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

S elektrickým pohonem bude Petr stačit vnoučatům

Amount raised 0 Kč of 100 000 Kč goal
Left -253 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 30. May 2022

Help by sharing

Jmenuji se Petr a před 17 lety se mně a mé rodině obrátil život vzhůru nohama. Při dopravní nehodě jsem si poranil páteř, čímž došlo k poškození hybnosti všech čtyř končetin, a místo toho, abych živil rodinu a užíval si rodinné pohody, byl ze mě ležák, kterému moc nedávali nadějí.

Prošel jsem si několika operacemi, učil jsem se znovu chodit a hýbat rukama. Byla to opravdu dřina, a ne vždy to byla procházka růžovým sadem. Trvalo mi několik měsíců, než jsem byl zase alespoň trochu schopný „normálního“ života.

Nikdy už však nebudu mít možnost žít tak, jako před nehodou. I přes všechnu snahu jsem zůstal na invalidním vozíku, nejen že to bylo pro mě a mou rodinu psychicky náročné, ale hlavně je to i fyzicky náročné především pro mou ženu, která mi musí vypomáhat i při běžných denních činnostech.

Léta přibývají nejen mně, ale i mé ženě. Tělo mě postupem času víc a víc neposlouchá, tak jak bych si představoval, a také sil už ubývá.

Potřebuji získat finanční prostředky na pořízení elektrického pohonu k invalidnímu vozíku.

S pohonem k vozíku by se mi zásadně usnadnil pohyb téměř všude, dostal bych se i tam, kam bych dřív ani nepomýšlel, ale hlavně konečně by se má žena se mnou nemusela tak dřít.

Najednou by nebylo třeba tolik vymýšlet trasy a místa, kam se dokážu s vozíkem vyškrábat, nebo kam mě žena dokáže vytlačit. Další nesmírnou výhodou by byla pro mě možnost trávit více času s vnoučaty, kterým bych snad konečně stačil. Svým dětem už dětství nevynahradím, ale u vnoučat bych se chtěl o to ještě pokusit. Budu vděčný za každý váš příspěvek.


Discover more

Aid to Turkey and Syria after the devastating earthquake
39 %

Aid to Turkey and Syria after the devastating earthquake

Naděje na život pro Romana
3 %

Naděje na život pro Romana

Chtěl bych se rád zase postavit na své nohy, pomůžete mi, prosím.
48 %

Chtěl bych se rád zase postavit na své nohy, pomůžete mi, prosím.