Roman svůj boj s rakovinou nevzdává. Pomozme mu!

Jesenice / Zbierku organizuje Roman Čelikovský zc.manzes@yksvokilecnamor

{}
0 %

Roman svůj boj s rakovinou nevzdává. Pomozme mu!

Vybraných 260 510 Kč z 150 000 Kč
Zostáva -412 dní
174 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 11. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

V Roce 2021 jsem podstoupil 9 cyklů chemoterapie na léčbu nádoru – rhabdomysarcomu. Chemoterapie mi pomohla, ale nebyla tak silná, aby zabila všechny nádorové buňky a nádor se mi vrátil a metastázoval do plic, pravé paže a pravé hrudní stěny. Podstoupil jsem další chemoterapii, která zabrala jenom na chvíli, a potom přestala být účinná. Rozhodl jsem se, že zkusím oslovit nemocnice v zahraničí a najít léčbu vhodnou pro můj typ onemocnění.

V Americe jsem našel jedno z nejlepších středisek zabývající se léčbou rakoviny všech druhů. Nemocnice se jmenuje The University of Texas MD Anderson Cancer Center.

Po konzultaci s lékaři mi bylo řečeno, že mají účinné léky a chemoterapii proti tomuto druhu onemocnění.

Jsem s nimi v kontaktu a zdárně probíhají jednání o případné léčbě a aplikaci na můj stav. Bohužel mi ale nemohli sdělit částku léčby chemoterapií a chirurgického zákroku. Částku, léčbu a všechny léčebné postupy, které by mi mohli nabídnout mi můžou pouze sdělit po osobní konzultaci u nich v nemocnici v USA.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky mi umožní uskutečnit konzultaci v USA. Finance půjdou na letenky do Texasu a výdaje spojené s vyšetřením, což zahrnuje i pobyt v nemocnici, nebo poblíž nemocnice.

Tenhle boj s touhle zákeřnou nemocí nechci vzdát. Musím se tedy vydat do nemocnice do USA, abych zjistil, jaké jsou moje možnosti. Život je opravdu krásná věc, a přitom je tak křehkej. A touha žít je opravdu veliká, aby se člověk mohl ještě zasmát se svou rodinou, manželkou, přáteli. Navíc je mi jen 30 let.

Velkou oporou mi je moje milovaná manželka Linda, která mi pomáhá po všech psychických a fyzických stránkách. Tráví se mnou hodiny v nemocnici na různých vyšetřeních, prohlídkách a vůbec všude, kde to jde. Jsou dny kdy se člověku udělá hodně zle v důsledku špatného tlaku a psychických problémů, které se s nemocí pojí. Jsem tedy Lindě neuvěřitelně vděčný, že mi je na blízku, kdybych třeba omdlel. A jelikož její angličtina je výborná, tak mi pomáhá vyřizovat všechny e-maily a podklady do nemocnice v USA a na mé cestě tam bude také po mém boku.

Svůj boj určitě nikdy nevzdám, a pokud je šance na záchranu, chtěl bych se jí chopit. Prosím, pomozte mi se na kliniku v USA dostat.

Jako každý člověk bych se rád samozřejmě uzdravil, nicméně má další obří motivace na uzdravení je i to, že jsem čerstvě v manželství a chtěl bych se svou milovanou manželkou mít děti, které bychom si tolik přáli!

Prosím, buďte u toho se mnou a pomozte mi!

Zbierku dosiaľ podporili 18 darcov

„Drzim pesti :) “
1 000 Kč — Lukas pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 221 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Bojuj, ještě není tvůj čas.“
252 Kč — Irena Rebrošová pred rokom

1 000 Kč — Hana Blahnová pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Přeji hodně štěstí 🍀 a držím palečky ✊ Krásné vánoční svátky 🎄“
350 Kč — Michaela pred rokom

„Držím palce, ať se z toho Roman dostane. “
252 Kč — Tereza Dušková pred rokom