Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Praha / Zbierku organizuje Matěj Mikšovský moc.liamg@yksvoskim.jetam

{}
0 %

Pro Lenku a tři děti, které jsou náhle bez tatínka Petra

Vybraných 1 435 586 Kč z 500 000 Kč
Zostáva 71 dní
287 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 17. október 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Děkujeme všem za obrovskou vlnu podpory. Přestože se cílovou částku podařilo naplnit za pár hodin, sbírka pokračuje. Celý výtěžek poputuje k Lence dětem.

Lenka s Petrem mají tři malé děti. Řízením osudu se stalo, že nás v pátek 15. července po těžké autonehodě skvělý táta, kamarád, kolega a dobrý člověk Petr navždy opustil.

Lenka se vždy příkladně starala o své nejbližší, pro ostatní by se rozkrájela a nejsou jí lhostejné ani věci veřejné, svým sousedům pomáhá jako zastupitelka malé městské části. Na všechno nyní zůstala sama. Na péči o šestiletého syna, osmiletou a desetiletou dceru, každodenní chod rodiny a práci…

Nyní je na nás, abychom se pro Lenku rozkrájeli my. Abychom jí pomohli se z této mimořádně obtížné situace dostat. Aby děti mohly dále jezdit za svými babičkami na severní Moravu a do Berouna, chodit na své oblíbené kroužky, aby Lenka mohla dále i s dětmi žít, pokud možno, tak jako před tímto černým pátkem.

Cílovou částku jsme nastavili tak, aby pomohla rodině alespoň po finanční stránce přestát těžký začátek bez tatínka. Aby si Lenka mohla pořídit znovu nezbytné auto, měla finanční polštář pro neočekávané výdaje nebo mohla doplatit hypotéku.

Ztrátu Petra nic nenahradí, ale naše finanční podpora pomůže rodině fungovat co možná nejvíce jako před touto tragickou událostí.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí, a ukáží tak Lence a dětem, že tady nezůstaly samy.

Děkujeme

19. 07. 2022

Jste skvělí! Je to 13 hodin, co byla sbírka spuštěna a momentálně jsme skoro na dvojnásobku cílové částky! Veliké díky Vám všem, kterým není osud této krásné rodiny lhostejný. Na začátku jsem nevěděl, kam až jsme společně schopni dosáhnout, ale teď už to tuším, doufám... Sbírka běží dál! Pojďme vydržet a dotáhnout to společně přes hranici milionu korun!

Zbierku dosiaľ podporili 367 darcov

„Lenko, drž te se! PB“
12 345 Kč — Anonymný darca pred 6 hodinami

100 Kč — Anonymný darca pred 6 hodinami

777 Kč — Anonymný darca pred týždňom

5 000 Kč — Rodina Hluší pred týždňom

1 000 Kč — Anonymný darca pred týždňom

30 000 Kč — Anonymný darca pred týždňom

„Drzte se, je mi to moc lito“
252 Kč — Anonymný darca pred týždňom

2 000 Kč — Anonymný darca pred týždňom

11 111 Kč — Anonymný darca pred 2 týždňami

„Leno, drž se!“
5 000 Kč — David Smoljak pred 2 týždňami