Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Krhová / Zbierku organizuje Adéla Sekyrová zc.manzes@ykesaksuda

{}
0 %

Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Vybraných 31 020 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -882 dní
62 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 25. september 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

 

Jmenuji se Adéla Sekyrová, bydlím v Krhové u Valašského Meziříčí a je mi 19 let. Narodila jsem se o dva měsíce dříve a má diagnóza zněla dětská mozková obrna. Na cestě životem se tak pohybuji na invalidním vozíku. Mám za sebou několik operací, ale přesto jsem akční člověk, studuji na střední škole pro sluchově postižené a ráda sportuju.

Mým největším koníčkem je atletika vozíčkářů, ke které jsem se dostala v 10 letech. Jsem registrovaná pod klubem AK Olomouc a jsem členem reprezentačního týmu ČR. Mou hlavní disciplínou je hod kuželkou do dálky, což je alternativa hodu oštěpem, a hod diskem.

 

Účast na soutěžích je finančně velice náročná a bez pomoci dárců a sponzorů bych se neobešla. Od 7. do 13. října se bude konat IWAS MS juniorů v Portugalsku a mým velkým snem je se tohoto mistrovství zúčastnit. Celková částka sportovec + nezbytný asistent je 70 000 Kč.

Částka, která mi chybí, je 50 000 Kč, proto touto cestou prosím o jakoukoliv finanční pomoc a všem dárcům ze srdce děkuji.

A jaké jsou mé sportovní úspěchy? Pravidelně se zúčastňuji sérií Českého poháru na mezinárodních soutěžích. Reprezentovala jsem ČR na MS v Anglii, Nizozemí, Portugalsku, Itálii, Slovensku a v Česku na MS v Olomouci a Praze. Dovezla jsem si i pár cenných medailí, které můžete vidět v galerii.

Vedle atletiky ráda plavu, lyžuji na Bisky a jsem nadšený fanoušek sportovních přenosů, hlavně hokeje. Jsem velkou fanynkou VHK Vsetín.

 

Poděkování

03. 11. 2021

Chtěla bych mockrát poděkovat všem dárcům, kterým nebyl můj příběh lhostejný a dopomohli mi k realizaci mého cíle. Velmi moc si toho vážím, nejraději bych poděkovala každému osobně. Bohužel se stalo to, čeho jsme se báli a to, že závody v Portugalsku byly kvůli koronavirové situaci zrušeny. Peníze tak zůstanou v nadaci a budou tam čekat na vypsání dalších závodů v zahraničí. Ještě nevíme, zda bude opět vypsáno Portugalsko, ale v každém případě závody v zahraničí budou a já o tom budu určitě včas informovat. Jsem všem velmi vděčná, moc děkuji.

Aďa Sekyrová

Zbierku dosiaľ podporili 33 darcov

„Good Luck!!“
252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

475 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

400 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Máš na to!!! Ukaž v Portugalsku že Valaši sú skvělí sportovci. “
500 Kč — Matěj pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„To dáš!“
2 000 Kč — Krejčáci pred 2 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
0 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
14 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

Nenechme zlo Bez trestu
27 %

Nenechme zlo Bez trestu