Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Krhová / Zbierku organizuje Adéla Sekyrová zc.manzes@ykesaksuda

{}
0 %

Pošleme hendikepovanou Adélu na MS do Portugalska?

Vybraných 31 020 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -500 dní
62 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 25. september 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

 

Jmenuji se Adéla Sekyrová, bydlím v Krhové u Valašského Meziříčí a je mi 19 let. Narodila jsem se o dva měsíce dříve a má diagnóza zněla dětská mozková obrna. Na cestě životem se tak pohybuji na invalidním vozíku. Mám za sebou několik operací, ale přesto jsem akční člověk, studuji na střední škole pro sluchově postižené a ráda sportuju.

Mým největším koníčkem je atletika vozíčkářů, ke které jsem se dostala v 10 letech. Jsem registrovaná pod klubem AK Olomouc a jsem členem reprezentačního týmu ČR. Mou hlavní disciplínou je hod kuželkou do dálky, což je alternativa hodu oštěpem, a hod diskem.

 

Účast na soutěžích je finančně velice náročná a bez pomoci dárců a sponzorů bych se neobešla. Od 7. do 13. října se bude konat IWAS MS juniorů v Portugalsku a mým velkým snem je se tohoto mistrovství zúčastnit. Celková částka sportovec + nezbytný asistent je 70 000 Kč.

Částka, která mi chybí, je 50 000 Kč, proto touto cestou prosím o jakoukoliv finanční pomoc a všem dárcům ze srdce děkuji.

A jaké jsou mé sportovní úspěchy? Pravidelně se zúčastňuji sérií Českého poháru na mezinárodních soutěžích. Reprezentovala jsem ČR na MS v Anglii, Nizozemí, Portugalsku, Itálii, Slovensku a v Česku na MS v Olomouci a Praze. Dovezla jsem si i pár cenných medailí, které můžete vidět v galerii.

Vedle atletiky ráda plavu, lyžuji na Bisky a jsem nadšený fanoušek sportovních přenosů, hlavně hokeje. Jsem velkou fanynkou VHK Vsetín.

 

Poděkování

03. 11. 2021

Chtěla bych mockrát poděkovat všem dárcům, kterým nebyl můj příběh lhostejný a dopomohli mi k realizaci mého cíle. Velmi moc si toho vážím, nejraději bych poděkovala každému osobně. Bohužel se stalo to, čeho jsme se báli a to, že závody v Portugalsku byly kvůli koronavirové situaci zrušeny. Peníze tak zůstanou v nadaci a budou tam čekat na vypsání dalších závodů v zahraničí. Ještě nevíme, zda bude opět vypsáno Portugalsko, ale v každém případě závody v zahraničí budou a já o tom budu určitě včas informovat. Jsem všem velmi vděčná, moc děkuji.

Aďa Sekyrová

Zbierku dosiaľ podporili 33 darcov

„Good Luck!!“
252 Kč — Anonymný darca pred rokom

475 Kč — Anonymný darca pred rokom

121 Kč — Anonymný darca pred rokom

400 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Máš na to!!! Ukaž v Portugalsku že Valaši sú skvělí sportovci. “
500 Kč — Matěj pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„To dáš!“
2 000 Kč — Krejčáci pred rokom

121 Kč — Anonymný darca pred rokom

Ďalšie aktuálne zbierky

Pomoc Turecku a Sýrii po ničivém zemětřesení
39 %

Pomoc Turecku a Sýrii po ničivém zemětřesení

Naděje na život pro Romana
3 %

Naděje na život pro Romana

Má jen pár dnů: Robin musí začít rehabilitovat
48 %

Má jen pár dnů: Robin musí začít rehabilitovat