Poslední šance pro Maxyma

Kadaň / Zbierku organizuje Vitaliy Karazheliaskov moc.liamg@573020yilativ

{}
0 %

Poslední šance pro Maxyma

Vybraných 0 Kč z 750 000 Kč
Zostáva -148 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. júl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Vitaliy a jsem tatínek 10letého chlapcedětským autismem s psychopatickým chováním, sníženým intelektem a expresivní receptivní poruchou řeči. To vše bylo našemu synovi diagnostikováno na klinice v Oděse v 7letech, ale již od jeho 3let s manželkou neustále hledáme možnosti, jak mu pomoci. Vyzkoušeli jsme nejrůznější terapeutické přístupy, speciální školky a léky na tlumení, ale i tak se našemu synovi velmi špatně žije. Nechápe náš svět a trápí se v něm.

Naději, že synovi bude lépe nám vrátila klinika v Gruzii, která poskytuje experimentální léčbu autismu kmenovými buňkami.

Podle recenzí rodičů, kteří již tento zákrok podstoupili, jsou výsledky velmi dobré. Navíc se tato klinika specializuje na děti s autismem a oddělení úspěšně aplikuje metody korekce autismu u dětí vlastní pupečníkovou krví nebo kmenovými buňkami kostní dřeně.

Jiné, levnější kliniky poskytují léčbu dárcovskými kmenovými buňkami a tím se zvyšuje riziko zákroku. Při transplantaci vlastních buněk je tato pravděpodobnost mnohonásobně menší.

Prosím, pomozte mému synovi žít plnohodnotný život. Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

„Převod do sbírky Podporte smrteľne chorého Martinka.“
-253 Kč — znesnáze21 pred 3 mesiacmi

253 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi