Pomůžeme Ukrajincům

Praha / Zbierku organizuje FALKON K. moc.liamg@alle.namzoR

{}
0 %

Pomůžeme Ukrajincům

Vybraných 29 170 Kč z 250 000 Kč
Zostáva -167 dní
12 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

V České republice je zhruba 200 000 lidí, kteří prchají před válkou z Ukrajiny a hledají přístřeší a klid mimo své domovy. Nezisková organizace Falkon K. (www.falkon-ua.org ) se zaměřuje na poskytování potravin, přístřeší a bezpečí v České republice i zasílání konkrétní humanitární pomoci přímo na Ukrajinu. Nyní spolupracujeme se Zásilkovnou, která bude každé úterý a pátek nakládat humanitární pomoc ze skladu v Hořovicích, přepravovat ji do logistického skladu v Zakarpatí (Ukrajina), odtud ji mezinárodní organizace ADRA potom distribuuje na klíčová místa na Ukrajině. 

Pomozte nám finančním darem zajistit jídlo pro ty, kteří prchají před válkou z Ukrajiny a našli pomoc v našem centru na Jeremenkově 1144/4 - Praha 4.

Maminky a miminka podporujeme poskytováním plen, hygienických potřeb, kojenecké výživy, oblečení a kočárků. Dále kompletně financujeme základní životní náklady 50 lidí v různých ubytovnách v Praze a okolí (Malá Chuchle, Kralupy nad Vltavou, Korycany, Mořina, Běchovice, Hostivice, Zbraslav).

Falkon také podporuje práci školy International Global Concepts na vytvoření dočasného centra pro ukrajinské děti ve věku 3 - 6 let. Současná kapacita je 15 dětí, s pomocí financí lze kapacitu navýšit.

Vzhledem k tomu, že chaos, který válka způsobila, způsobuje, že se situace každým dnem mění a vytváří obrovskou destabilizaci v celém regionu – finanční dar je nejúčinnějším způsob, jak reagovat na potřeby lidí kteří potřebují humanitární pomoc, přispějte do této sbírky, pomůže jakákoli částka.


У Чехії 200 000 біженців з України шукають притулку та спокою поза домівками. Більшість із цих біженців мають обмежені фінансові ресурси і потребують допомоги, щоб забезпечити свої основні потреби. Некомерційна організація Falkon K (www.falkon-ua.org) зосереджується на забезпеченні їжі, житла та безпеки біженцям у Чеській Республіці та направленні конкретної гуманітарної допомоги безпосередньо в Україну. Falkon співпрацює зз логістичною компанією Засілкoвна, яка щовівторка та п’ятниці завантажуватиме гуманітарну допомогу зі складу в Горжовіцах, транспортуватиме її на логістичний склад на Закарпатті (Україна), звідки її потім розсилає міжнародна організація ADRA до ключових місць в Україні. .

Пожертвування також може справді допомогти Falkon забезпечити харчування біженців, які відвідують наш центр за адресою Jeremenkov 1144/4 - Prague 4. Ми також повністю фінансуємо витрати на проживання 50 біженців у різних гуртожитках у Празі та її околицях (Мала Чухле, Кралупи над Влтавою, Коричани , Моржина, Беховіце, Гостівіце, Збраслав).

Falkon також підтримує роботу Міжнародної школи (International Global Concepts School) щодо створення тимчасового центру для українських дітей (3-6 років) за адресою Nebušická 75 у Празі 6. Поточна місткість становить 15 дітей, за рахунок фінансування потужність можна збільшити.

З огляду на те, що хаос, викликаний війною, щодня змінює ситуацію, створю


Maskovací sitě na Ukrajinu

22. 03. 2022

Pletení maskovacích sítí, které budou v pátek odeslány do Mukačeva. Děkujeme všem dnešním dobrovolníkům. Pokud se chcete přidat, pokračujeme zítra (23.3) a čtvrtek (24.3) od 9:00

Adresa: Nebušická 75- Praha 6.

Děkujeme mezinárodní škole The Global Concepts za hostování.

PŘEDŠKOLKA ZAČÍNÁ

21. 03. 2022

Dnes dorazily první děti do dočasné ukrajinské školky v Nebušicích, kterou pořádá Global Concepts Preschool. Spolek Falkon tam pomáhala usnadnit organizační proces.Pomoc pro uprchliky

17. 03. 2022

Pomáháme matkám a dětem se vším co je potřeba.

Patrón zbierky 1

FALKON K

Organizátorem sbírky je nezisková organizace FALKON K

Zbierku dosiaľ podporili 7 darcov

2 112 Kč — Anonymný darca pred 6 mesiacmi

15 000 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

3 000 Kč — Olia K pred 8 mesiacmi

6 727 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

„💛💙🇺🇦“
777 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi