Pomozte Péťovi a jeho mamince zvládnout nelehkou situaci

Havířov / Zbierku organizuje Ivana Horáková zc.manzes@aknaviavokaroh

{}
0 %

Pomozte Péťovi a jeho mamince zvládnout nelehkou situaci

Vybraných 80 661 Kč z 80 000 Kč
Zostáva -548 dní
101 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 07. august 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Péťa se narodil v roce 2005 s dětskou mozkovou obrnou. I přes tuto nepříznivou životní situaci se mu maminka snažila zajistit co nejšťastnější dětství. I když byl Péťa na invalidním vozíčku, tak i přesto spolu měli spoustu aktivit a Péťa se těšil běžnému životu, jako jeho vrstevníci.

Bohužel v roce 2019 došlo ke zhoršení zdravotního stavu. Nyní je Péťa trvale upoután na lůžku, je připojen na plicní ventilaci, krmen pomocí pegu a musí být pravidelně polohován.

Péťa byl dlouhou dobu v Olomoucké nemocnici. Nyní si maminka Péťu vybojovala domů. Stará se o něj celodenně sama. Nedostane se ani z domu. Nákupy a běžné vyřizování na úřadech za ni zajišťují odlehčovací služby, kterým moc děkuje, jsou pro ni velkou oporou a pomáhají jí i s polohováním.

Výtěžek sbírky zajistí jeden rok odlehčovacích služeb, které jsou pro rodinu nepostradatelné, úhradu doplňků stravy pro Péťu a nákup generátoru elektřiny pro oxygenerátor.

Maminka má obavy, kdyby vypnuli proud, tak Péťa zůstane bez dýchacího přístroje, který je připojen na elektřinu, a tak jen trne, když jsou bouřky, že bude vypnuta elektřina. Pak by musela Péťovi opět volat rychlou. Rodině moc pomůže, právě zakoupení generátoru elektřiny.

I když je péče nesmírně náročná a vyčerpávající, tak je Péťova maminka ráda, že má konečně svého syna doma a mohou být zase spolu. Pomozme jim, aby to tak mohlo být i nadále a aby se maminka nemusela při bouřkách o syna tolik bát.

Děkujeme.

Jsme spolu doma

02. 03. 2022

Ahoj lidičky, chceme Vám poděkovat za Vaší finanční pomoc, z které můžeme čerpat platby za Asistenční služby. Díky Vám jsme pořídily stojan k uchycení hadice k plicní ventilaci a zdravotní pomůcky. Nesmírně si Vaši pomoci vážíme. Myslíme na Vás a jste naše zlatíčka. Moc děkujeme a zdravíčko přejeme.

Usměvavý Péťa s maminkou.

Všem dárcům moc děkujeme

19. 07. 2021

Touto cestou moc děkujeme všem dárcům (lidičkám), kterým není náš osud lhostejný a přispěli nám. Jsem dojatá, že v dnešní zlé době jsou lidé, kteří rádi pomůžou, mají srdce na pravém místě.

Patří jim od nás velké dík...

Penízky, které se vyberou navíc můžeme použít na stojan k uchycení hadice od ventilátoru, přenosný kyslíkový koncentrátor a mobilní koupací vanu. Další tyto věcí stojí cca 50 000.

Zbierku dosiaľ podporili 23 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

500 Kč — Magda pred 2 rokmi

373 Kč — Rendy pred 2 rokmi

„Pro úžasnou maminku :D“
121 Kč — Hana pred 2 rokmi

„Hodně sil mamince...“
400 Kč — Domi, Pavla, babička, děda pred 2 rokmi

„Ivanko držte se s Péťou.“
200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Hodně štěstí 🍀“
2 113 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Pomoc Turecku a Sýrii po ničivém zemětřesení
7 %

Pomoc Turecku a Sýrii po ničivém zemětřesení

Naděje na život pro Romana
3 %

Naděje na život pro Romana

Operací v zahraničí zachráníme Valentýnce život
164 %

Operací v zahraničí zachráníme Valentýnce život