Pomozte Péťovi a jeho mamince zvládnout nelehkou situaci

Havířov / Organizer: Ivana Horáková zc.manzes@aknaviavokaroh

{}
0 %

Pomozte Péťovi a jeho mamince zvládnout nelehkou situaci

Amount raised 80 661 Kč of 80 000 Kč goal
Left -783 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 07. August 2021

Help by sharing

Péťa se narodil v roce 2005 s dětskou mozkovou obrnou. I přes tuto nepříznivou životní situaci se mu maminka snažila zajistit co nejšťastnější dětství. I když byl Péťa na invalidním vozíčku, tak i přesto spolu měli spoustu aktivit a Péťa se těšil běžnému životu, jako jeho vrstevníci.

Bohužel v roce 2019 došlo ke zhoršení zdravotního stavu. Nyní je Péťa trvale upoután na lůžku, je připojen na plicní ventilaci, krmen pomocí pegu a musí být pravidelně polohován.

Péťa byl dlouhou dobu v Olomoucké nemocnici. Nyní si maminka Péťu vybojovala domů. Stará se o něj celodenně sama. Nedostane se ani z domu. Nákupy a běžné vyřizování na úřadech za ni zajišťují odlehčovací služby, kterým moc děkuje, jsou pro ni velkou oporou a pomáhají jí i s polohováním.

Výtěžek sbírky zajistí jeden rok odlehčovacích služeb, které jsou pro rodinu nepostradatelné, úhradu doplňků stravy pro Péťu a nákup generátoru elektřiny pro oxygenerátor.

Maminka má obavy, kdyby vypnuli proud, tak Péťa zůstane bez dýchacího přístroje, který je připojen na elektřinu, a tak jen trne, když jsou bouřky, že bude vypnuta elektřina. Pak by musela Péťovi opět volat rychlou. Rodině moc pomůže, právě zakoupení generátoru elektřiny.

I když je péče nesmírně náročná a vyčerpávající, tak je Péťova maminka ráda, že má konečně svého syna doma a mohou být zase spolu. Pomozme jim, aby to tak mohlo být i nadále a aby se maminka nemusela při bouřkách o syna tolik bát.

Děkujeme.

Jsme spolu doma

02. 03. 2022

Ahoj lidičky, chceme Vám poděkovat za Vaší finanční pomoc, z které můžeme čerpat platby za Asistenční služby. Díky Vám jsme pořídily stojan k uchycení hadice k plicní ventilaci a zdravotní pomůcky. Nesmírně si Vaši pomoci vážíme. Myslíme na Vás a jste naše zlatíčka. Moc děkujeme a zdravíčko přejeme.

Usměvavý Péťa s maminkou.

Všem dárcům moc děkujeme

19. 07. 2021

Touto cestou moc děkujeme všem dárcům (lidičkám), kterým není náš osud lhostejný a přispěli nám. Jsem dojatá, že v dnešní zlé době jsou lidé, kteří rádi pomůžou, mají srdce na pravém místě.

Patří jim od nás velké dík...

Penízky, které se vyberou navíc můžeme použít na stojan k uchycení hadice od ventilátoru, přenosný kyslíkový koncentrátor a mobilní koupací vanu. Další tyto věcí stojí cca 50 000.

23 donations

“Drahá maminko, moc na vas oba myslime a doufame, ze vam aspon takhle trosku ulehcime vase starosti. Kovarovi”
65 000 Kč — Jakub Kovář 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Velký obdiv, co zvládáte.”
3 000 Kč — Ivet 2 years ago

“Hodně štěstí 🍀”
288 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“✊”
333 Kč — ❤️ 2 years ago

“Mám vás ráda”
300 Kč — Iveta 2 years ago

1 000 Kč — Simone 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

Discover more

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!
19 %

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov
67 %

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov

Naděje pro Venduly děti, pro které touží dál žít
94 %

Naděje pro Venduly děti, pro které touží dál žít