Pomozme zachráněným kočičkám ke spokojenému životu

Ostrava / Zbierku organizuje Josef Lamanec a Petra Kořínková zc.manzes@1atepkenirok

{}
0 %

Pomozme zachráněným kočičkám ke spokojenému životu

Vybraných 10 140 Kč z 10 000 Kč
Zostáva -82 dní
101 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. december 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Ahoj, někteří mě již možná znají.

Dlouhodobě se věnuji pomoci zvířatům, která se ocitla v nesnázích a potřebují lidskou péči aby měla šťastný život.

Mé cesty s opuštěnými zvířaty začaly, když jsem na sídlišti narazila na skupinku ochočených potkanů, kterým nikdo nepomohl. Od té doby jsem si začala všímat více zvířat v nouzi.

Momentálně u mě doma pečuji o 2 koťátka nalezená v popelnici, kde byly bez své matky.


Tito drobní chlupáči potřebují speciální mléko a také veterinární péči. Kromě nich zde mám dalších 5 koťat z popelnice, u nichž mi s veterinárními náklady výrazně pomohl projekt Second Chance. Další kočička, kterou jsem nedávno přijala, byla objevena na silnici ve vážně zuboženém stavu a stále je otázka, zda se zotaví.


Vilík, malý kocourek, byl vyhozen z okna, jak tvrdí sousedé. Arči, starší kocourek, byl odstraněn svou majitelkou kvůli několika problémům. A pak jsou tu ještě bratři Monty a Cecík, kteří pochází z vesnické množírny a byli před utopením zachráněni. A konečně, Klea a Birma Endží, moji dva starší adoptovaní mazlíčci.

Všechna tato zvířata potřebují mé každodenní starání.

Jak peníze pomohou?

Většině z nich čeká ještě kastrace, očkování a odčervení. Bohužel mám aktuálně velký nedostatek krmiva, steliva, hraček a léků. Pokud bych získala více financí, můj sen je založit spolek pro opuštěná zvířata a rozšířit tak svou pomoc ještě více potřebným.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Děkuji moc za podporu ❤️❤️

25. 11. 2023

Ahojky naší zvířecí kamarádi, dlouho jsme se neozvali, z důvodu pomluv, nepravdivých informací a zavistivych lidi,kteří celou dosavadní péči, kterou sem zvířatům dávala, mi tak znechutili, že jsem uvažovala, že se vším už praštím a nechám všeho, co sem celou dobu budovala, co mě naplánovalo a dělalo mě šťastnější. Ale řekla sem si, že se nedám, nenechám se rozhodit.. Chci a budu pomáhat zvířátkům, které to potřebuji.. Od toho sem tady!!! Všechny zvířátka se mají dobře, dávám jim veškerou lásku a péči, kterou tak moc potřebuji. Přibyl nám nový králíček,ze sousedního sklepa,kočičky mám momentálně v dočasné péči 3..všechny našli krásný a spokojený domov s teplým peliskem.. Zůstalo mi zde ale dost nezaplacenych faktur a určitě přibudou i další.. Zde jsou alespoň nějaké.. Kdyby mě chtěl někdo ještě nějak podpořit.. Buď to malým finančním příspěvek na sbírku, která trvá už jen pár dní a nebo cokoliv pro zvířátka.. Budu moc moc vděčná ❤️❤️❤️

Všem pomocníkům a sponzorům strašně moc děkuji!!!! Jste úžasní!!!!


Zbierku dosiaľ podporili 20 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

200 Kč — Renáta pred 5 mesiacmi

373 Kč — Nikola Kratochvílová pred 5 mesiacmi

250 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

300 Kč — Martina pred 5 mesiacmi

252 Kč — Markéta pred 5 mesiacmi

100 Kč — Anet pred 5 mesiacmi

200 Kč — Jitka Kač. pred 5 mesiacmi

200 Kč — Dáša pred 5 mesiacmi

373 Kč — Daniela pred 5 mesiacmi