Pomozme rodině tatínka ve starobním důchodu najít nový domov

Sadská / Zbierku organizuje Otakar Černý zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme rodině tatínka ve starobním důchodu najít nový domov

Vybraných 877 Kč z 50 000 Kč
Zostáva 14 dní
2 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 10. jún 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem nyní již starobní důchodce, dlouhodobě invalidní po úrazu a má dlouholetá družka bohužel nedávno ztratila práci. Mé zdraví se neustále zhoršuje a již jsem nebyl více jak 7 měsíců venku, neboť mi v tom brání to, že bydlíme v bytě bez výtahu.

Chůze do schodů mi dělá velké problémy a zároveň i nevydržím dlouho chodit a sedět pro velkou bolest nohou a páteře. Navíc nám nyní v dubnu končí nájemní smlouva bez možnosti prodloužení a hrozí nám, že nebudeme mít kam z bytu odejít.

Má družka přišla vloni o práci. Je do této doby evidována na úřadu práce. Práci shání, ale nikde ji zatím nepřijali. Absolvuje pohovory, posílá životopisy a vždy řeknou, že má vyčkat, jestli si ji vyberou, nebo že se ozvou a pak už se neozvou. Od září je pouze jen v evidenci, ale bez prostředků. Navíc s námi bydlí i studující dcera, která je velmi nadaná, ale bohužel bojuje s psychickými obtížemi a musí užívat léky, jejichž doplatky jsou pro nás poměrně finančně nákladné a stejně tak já užívám mnoho léků, jejichž doplatky pro nás šplhají do astronomických výšin.

Jak sbírka pomůže?

Sledem nešťastných okolností se musíme přestěhovat, ale finančně je pro nás nereálné zafinancovat počáteční náklady, jako kauci a první nájemné, a proto vás prosíme o pomoc.

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

252 Kč — Zdeněk Č. pred mesiacom

„Přeji hodně zdraví“
373 Kč — Michal Sixta Poděbrady pred mesiacom

252 Kč — Anonymný darca pred mesiacom