Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Varnsdorf / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Markétě s těžkým zdravotním postižením!

Vybraných 18 982 Kč z 18 000 Kč
Zostáva -178 dní
105 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. október 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Má dcerka Markéta bojuje s vážnými zdravotními problémy. V téhle chvíli nejvíce potřebujeme skládací invalidní vozík, který nám umožní lépe se dopravit na lékařské kontroly. Momentálně nemám dostatek peněz, abych jí ho mohla pořídit, protože veškeré finance musím vydat na léky a hygienické pomůcky pro Markétu.

Markéta má Rettův syndrom, autismus, vrozenou srdeční vadu, těžkou mentální retardaci a epilepsii. Její stav vyžaduje speciální péči, a právě skládací invalidní vozík by nám výrazně pomohl.

Je pro mě velmi obtížné ušetřit na tuto důležitou zdravotní pomůcku, kterou bych jí usnadnila život a umožnila nám méně stresující cesty do nemocnice.

Proč právě skládací invalidní vozík?

Markétě se nyní bohužel její zdravotní stav zhoršil, a potřebuje, abychom jí mohli zajistit potřebnou péči, která s sebou nese časté návštěvy lékařů. Nevlastníme automobil a v místě, kde bydlíme je prakticky nulová hromadná doprava. Potřebujeme tedy vozík, který dokážu rychle složit a nemusím vézt zpět, a pak v nemocnici shánět jiný.

Kromě vozíku je pro nás nutné pořídit i bederní pás, abychom mohli Markétku bezpečně připoutat.

Výtěžek sbírky půjde na skládací invalidní vozík a další důležité zdravotní pomůcky.

Nemáme auto, takže nám pomáhá taxikář, ale zvláště při dlouhých cestách, nás to finančně velmi zatěžuje. Musíme se často dostat do nemocnice, a tak na taxi šetříme, kde se jen dá a na nový vozík nezbývá.

Děkuji za pochopení a jakoukoli pomoc. Vaše příspěvky budou mít obrovský vliv na život mé dcery a nám poskytnou naději na lepší zítřky.

S láskou,

Markétina maminka

Velký dík všem dárcům!

24. 10. 2023

Děkují všem dárcům a dárkyím za takovou velkou podporu mé postižené dcery a nadaci znesnáze21. Děkuji moc všem, co nás podpořili.

Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

17 000 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

500 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

„Hodně štěstí 🍀“
252 Kč — Eva pred 9 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi

253 Kč — Macek pred 9 mesiacmi

200 Kč — Pelíšek pred 9 mesiacmi