Pomozme Marcele s léčbou boreliozy

Vyškov / Zbierku organizuje Marcela Grošková zc.manzes@adnasorgavokabab

{}
0 %

Pomozme Marcele s léčbou boreliozy

Vybraných 2 148 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -394 dní
4 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 17. marec 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den jmenuji se Marcela, můj příběh začal bolestmi hlavy, zad a za krkem. Šla jsem k lékaři, ten mi vzal krev a zavolal mi po týdnu, že je to borelióza. Dostala jsem antibiotika na přeléčení. Chvíli se mi ulevilo, ale pak začal být můj stav ještě horší. Únava, neurologické problémy a nejhorší bylo, když jsem přestala chodit na pravou nohu. To následovala lumbálka a byla pozitivní. Takže kapačky, vitamíny a doplňky. Ulevilo se mi, ale po nějaké době zase přišlo zhoršení.

Potřebuji specializovanou a komplexní léčbu boreliózi, proto docházím na léčbu do Medicínského centra Praha. Bohužel, léčba v tomto zařízení je soukromá a všechny léky i testy si člověk musí hradit sám.

Zdravotní problémy mi znemožňují chodit do práce a kvůli špatné finanční situaci si nemohu dovolit komplexní léčbu, bez které nemám šanci se uzdravit. Žiji sama, kromě syna, kterému je 16 let, nikoho nemám.

Syn mi moc pomáhá, hlavně psychicky, a i v domácnosti. Chtěla bych požádat o příspěvek na léčbu biorezonancí, na léky, testy a doplňky, které jsou třeba. Moc by mi to pomohlo. Předtím jsem žila, teď jen přežívám ze dne na den. Děkuji moc, Marcela

Zbierku dosiaľ podporili 9 darcov

454 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím pěsti🫶🏼“
100 Kč — Michal Kraus pred rokom

2 € — Anonymný darca pred rokom

„Přítel co ví, co borélie umí.“
500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím palce“
10 € — Anonymný darca pred rokom

„Mám také boreliozu a vim jak to dokáže zničit kvalitní život. Přeju Vám ať se z toho dostanete.. Zkuste sehnat antabus - je to levna , ucina ale drsná léčba. “
100 Kč — Daniel pred rokom