Pomozme Marcele s léčbou boreliozy

Vyškov / Organizer: Marcela Grošková zc.manzes@adnasorgavokabab

{}
0 %

Pomozme Marcele s léčbou boreliozy

Amount raised 2 148 Kč of 50 000 Kč goal
Left -399 days
4 % z původního cíle
The campaign has ended 17. March 2023

Help by sharing

Dobrý den jmenuji se Marcela, můj příběh začal bolestmi hlavy, zad a za krkem. Šla jsem k lékaři, ten mi vzal krev a zavolal mi po týdnu, že je to borelióza. Dostala jsem antibiotika na přeléčení. Chvíli se mi ulevilo, ale pak začal být můj stav ještě horší. Únava, neurologické problémy a nejhorší bylo, když jsem přestala chodit na pravou nohu. To následovala lumbálka a byla pozitivní. Takže kapačky, vitamíny a doplňky. Ulevilo se mi, ale po nějaké době zase přišlo zhoršení.

Potřebuji specializovanou a komplexní léčbu boreliózi, proto docházím na léčbu do Medicínského centra Praha. Konkrétně k MUDr. Klubalovi. Bohužel, léčba u tohoto lékaře je soukromá a všechny léky i testy si člověk musí hradit sám.


Zdravotní problémy mi znemožňují chodit do práce a kvůli špatné finanční situaci si nemohu dovolit komplexní léčbu, bez které nemám šanci se uzdravit. Žiji sama, kromě syna, kterému je 16 let, nikoho nemám.

Syn mi moc pomáhá, hlavně psychicky, a i v domácnosti. Chtěla bych požádat o příspěvek na léčbu biorezonancí, na léky, testy a doplňky, které jsou třeba. Moc by mi to pomohlo. Předtím jsem žila, teď jen přežívám ze dne na den. Děkuji moc, Marcela

9 donations

454 Kč — Anonymous donor 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držím pěsti🫶🏼”
100 Kč — Michal Kraus 1 year ago

2 € — Anonymous donor 1 year ago

“Přítel co ví, co borélie umí.”
500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držím palce”
10 € — Anonymous donor 1 year ago

“Mám také boreliozu a vim jak to dokáže zničit kvalitní život. Přeju Vám ať se z toho dostanete.. Zkuste sehnat antabus - je to levna , ucina ale drsná léčba. ”
100 Kč — Daniel 1 year ago