Pomozme Kristině rozvážet pomoc i nadále

Praha 4 / Zbierku organizuje Miroslava Kudláčková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Kristině rozvážet pomoc i nadále

Vybraných 17 000 Kč z 295 000 Kč
Zostáva -382 dní
6 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 07. február 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Kristina je člověk se srdcem na pravém místě – dobrovolně, pomáhá s logistikou potravinové a další materiální pomoci lidem ve svém okolí. Tuto pomoc sama rozváží svým velmi opotřebeným osobním automobilem, a i benzín hradí naprosto sama.

Nyní ale hrozí, že Kristýny auto nebude brzy pojízdné, a to by pro spoustu lidí v okolí Nuslí, kterým pomoc z církevních charit vozí, znamenalo to nejhorší.

My jsme Kristiny přátelé, kteří zajistili dobrozdání těch, kterým pomáhá, nebo pro které pomoc distribuuje, aby mohla být tato sbírka spuštěna.

Pojďme se společně za Kristinu postavit, poděkovat jí a říct jí, že to, co dělá, dává smysl. Ulehčeme tentokrát alespoň jednou my Kristině a pořiďme jí vhodný automobil, který jí pomůže být tu pro ty nejpotřebnější i nadále.

„Mamka shání a distribuuje pomoc, co si pomatuji. Když jsem byl ještě malý, tak mi vkládala věci na rozvoz do kočárku. Pak jsem trochu povyrostl, tak jsem jí zase pomáhal nosit IKEA tašky.

V mém pokojíčku byly odjakživa hory věcí, které jsme třídili, a pak veškeré oblečení prala, sušila a skládala, aby to nedávala lidem špinavé. Někdy ani nebylo poznat, kde mám postel.“ - směje se Kristiny syn.

Když umřel Kristinin taťka a ona zdědila 20let staré auto Škoda Fábia, tak začala pomáhat ještě ve větším. Dnes dosluhuje i toto auto, především i díky těžkému nákladu, který pomáhá tolika lidem. Nenaložte ale auto až po okraj, když víte, že všechna ta pomoc je tak žádaná, a tak se někdy stane, že Kristina vozí v autě i náklad 300 Kg. To je ale přesně způsob, jak Kristina žije a uvažuje, a proto jí musíme společně pomoct!

Výtěžek sbírky půjde na mírně ojetou Škodu Fábii Combi s rokem výroby 2020-2021.

Vzhledem k tomu, že se jedná o tuzemskou značku, tak na něj existuje široká síť servisů.

Pojďte do toho s námi a pořiďme Kristině tolik potřebný nástroj pro její nekončící dobrotu, která přináší jiskřičky do života tolika pohnutých osudů.

Děkujeme.

Díky Vám všem !!!

10. 02. 2023

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem, kteří mi přispěli sbírkou na auto, hlavně nadaci znesnaze21, že mi umožnila sbírku uskutečnit, skvělé M.Kudlackove ,že vše zařídila, dámám Evičce, Janičce, děvčata s úctou moc děkuji, Kristina Holá 

Zbierku dosiaľ podporili 20 darcov

250 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Děkujeme že pomáháte“
500 Kč — Kohakovi a Filkovi pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Od Martiny Buhrové z divadla.“
777 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Dobrý den paní Kristino, děkujeme za pomoc ostatním. A přejeme Vám a rodině pohodové Vánoce a všechno nejlepší do celého nového roku. “
252 Kč — Veronika a Michal pred rokom

„Děkuji, že pomáháte :)“
100 Kč — Renata Krákorová pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

2 112 Kč — Anonymný darca pred rokom

„S díky za vaši práci, Eva“
777 Kč — Eva Mlezivová pred rokom