Pomoc pro ženy a děti z Ukrajiny, které jsou v ČR

Praha 4 / Zbierku organizuje OSTAFICHUK & TRUST s.r.o. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomoc pro ženy a děti z Ukrajiny, které jsou v ČR

Vybraných 25 252 Kč z 500 000 Kč
Zostáva -674 dní
5 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. apríl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Rozhodli jsme se podpořit ženy a děti, které jsou již v bezpečí v ČR a je potřeba jim pomoci s bydlením, jídlem, léky a základními potřebami pro život.

Za peníze vybrané ve sbírce nakoupíme další materiální pomoc a předáme je mezi ukrajinské rodiny, které byly dovezeny do Česka.


 Do výše 100 000 Kč budeme jako firma OSTAFICHUK & TRUST s.r.o. Vaše dary dvojnásobit. Budeme se snažit svůj příspěvek co nejvíce navýšit. Darujeme tak společně dvojnásob pomoci, která je nyní tolik potřeba.


Ми вирішили надати фінансову підтримки жінкам та дітям, які вже перебувають у безпеці в Чеській Республіці та потребують допомоги з житлом, їжею, ліками та предметами першої необхідності.

За зібрані гроші ми закупимо додаткову матеріальну допомогу та передамо українським родинам, які були завезені до Чехії.


Мы решили поддержать женщин и детей, которые уже находятся в Чешской Республике и нуждаются в помощи с жильем, едой, лекарствами и предметами первой необходимости.

 На собранные в сборе деньги мы купим дополнительную материальную помощь и передадим украинским семьям, которые были ввезены в Чехию.
Patrón zbierky 1

OSTAFICHUK & TRUST s.r.o.

Organizátorem a finančním partnerem sbírky je firma OSTAFICHUK & TRUST s.r.o.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

25 000 Kč — Ipoteka-Centr CZ s.r.o. pred 2 rokmi