Pokojík a kolo pro 15letého Dominika s DMO

Štětí / Zbierku organizuje tým firmy Mondi Štětí a.s. v rámci projektu AGILE RACE 2023 zc.manzes@skjefm

{}
0 %

Pokojík a kolo pro 15letého Dominika s DMO

Vybraných 51 500 Kč z 35 000 Kč
Zostáva -357 dní
147 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. jún 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

15letý Dominik bojuje s dětskou mozkovou obrnou, která mu zasáhla celou pravou stranu. On i jeho maminka jsou velkými bojovníky. Synově nemoci a dalším těžkým životním zkouškám se rozhodli čelit. I když maminka neměla moc veliké štěstí na lidi kolem sebe a sama se dostala do velkých finančních problémů, nikdy nepřestala vést svého syna k zodpovědnosti a samostatnosti.

Dnes Dominik velmi rád dochází do speciální školy ve Štětí a stejně jako každé dítě potřebuje své zázemí. 

Jak sbírka pomůže?

Dominikovým velkým přáním je mít pokojíček, kde bude mít k dispozici postel a psací stůl, které odpovídají jeho specifickým potřebám. Dále by si moc přál vlastní kolo, na kterém by rehabilitoval a jezdil rybařit k nedaleké řece Labi.

I přes to, že jeden čas na tom nebyla Dominikova maminka vůbec dobře a přišli i o důstojné bydlení, tak zapojila maximum sil, aby se situace už nikdy neopakovala. Našla si náročné zaměstnání, při kterém vždy našla energii a úsměv pro svého syna. Maximálně podporovala Domču v cvičení a další tréninkové činnosti, a to v pohodové atmosféře, která je pro synův rozvoj velmi důležitá. Bohužel, vybavení pokojíku pro jeho potřeby, stejně jako kolo, je už nad její možnosti, a proto vás prosí o pomoc.

Děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 2 darcov

51 000 Kč — Symphera, s. r. o. pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom