Podpořte aktivity pro děti: HROMOVÁ PARTA 2023

celá ČR / Zbierku organizuje Tomáš Slavata & Hromová Parta zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořte aktivity pro děti: HROMOVÁ PARTA 2023

Vybraných 49 562 Kč z 200 000 Kč
Zostáva 312 dní
25 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. december 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Každoročně absolvujeme nespočet sportovních akcí, a když počítám dny vyplněné prací, besedami či závody, docházím k neuvěřitelnému číslu 152. Pět měsíců čisté každodenní práce, příprav, pomoci či podpory druhým skrze sport.

Snažíme se díky našemu úsilí podpořit dětí a lidi napříč ČR.

Každý rok jako rodina průměrně uvolňujeme částku 1 200 000 Kč na sportovní aktivity, ale tou největší investicí je právě náš čas při realizaci samotných sportovních událostí a akcí, které pomáhají dál. To, co děláme je čistě filantropická činnost, kdy se k nám i připojí naši přátele, a proto každý rok dokážeme zajistit tak velký objem akcí.

Jak sbírka pomůže?

Sbírku na sportovní aktivity zakládáme hlavně proto, abychom zjednodušili možnost se k nám připojit a i proto, že se nás často lidé ptají, jak by mohli přispět nebo pomoci.

Tím, že realizujeme tolik aktivit, máme možnost celoročně zvát dětské domovy a rodiny na akce v daném kraji a zcela zdarma jim dát možnost ochutnat sportovní disciplíny, kde jim vždy i půjčujeme vybavení, a pak je případně individuálně podporujeme.

Jen pro představu jsme v roce 2023 realizovali běžecké závody Slavata Triatlon Tour, triatlony, dětské tábory a příměstské kempy. Téměř 70 sportovních akcí. 

Na začátku června jako každý rok opět vrcholily přípravy na Cestu k Baltu VOL6, na kterou vždy trénuji dětí z dětských domovů. Děti opět absolvovaly 580 km na kole a vybraly částku 250 000Kč, které rozdělily mezi domovy seniorů v místě jejich bydliště a Nadační fond život začíná při Nemocnici Královské Vinohrady. Na Cestu k Baltu mi plynule navazovala Harfa jízda, kterou jsem absolvoval opravdu jen pár hodin poté. Nutno podotknout, že Cestě k Baltu předcházely závody pro děti z DD na Slovensku, takže velké přejezdy a málo odpočinku.

Konec června bývá ve znamení Otrokovic a poslední Slavata Triatlon Tour pro děti z veřejnosti a dětských domovů. Abychom to neměli tak nabité, nadnesl jsem doma 14denní dovolenkový přejezd z Prahy do slovenského Oravamana s pár zastávkami na dětských táborech a “neškodných” sportovních akcích pro známé. Jak říkal Drnec v pohádce Lotrando a Zubejda – to není práce, to je jen takový šolíchání.

Souběžně s tradičními triatlonovými závody nám v Praze trénovali malí sportovci v rámci atletických příměstských kempů, které byly pro některé děti ze sociálně slabých rodin zcela zdarma. V září se nám opět rozjela atletická liga s pravidelnými závody a přídavné běžecké závody kamarádů, na kterých pravidelně vypomáháme a zveme děti z okolních dětských domovů.

Koncem listopadu zase zajištujeme zásobovací akci pro dětské domovy a také pomohli rozjet jedenáctý ročník projektu Milý Ježíšku, který propojuje dárce přímo s rodinami nebo dětskými domovy a lidé mohou zakoupit dárky přímo pro děti. Splnilo se přes 2000 dětských přání.

Díky všem akcím, mám možnost zvát děti z dětských domovu napříč ČR, kdy se o ně dokážu plně postarat a díky půjčovně jim poskytnout dostatečné vybavení i zázemí. Mají vždy vše zcela zdarma.

Nejde pojmout vše, co děláme a ač jsou některé kolonky v našem kalendáři prázdné, často se stane, že můj den je i tak vyplněný něčím smysluplným.

Pomáhali jsme při tornádu na Moravě, a také po celou dobu pandemie zásobovali dětské domovy, domovy seniorů a mnoho dalších subjektů potřebným materiálem.

Není den abych zahálel, či si udělal den jen pro sebe. Měl bych pocit, že ten den pak nemá žádný smysl. Je opravdu těžké polevit v tom všem, co dělám, protože tíha zodpovědnosti a potřeba pomáhat kolem ve mně stále neutuchá. Nechci zklamat jako člověk.

Takto vypadá sezona 2023 a přikládáme také fotky ze závodů.

Sezóna 2024 je v plné přípravě a v lednu vložíme seznam akcí, které nás čekají a kam můžete dorazit s dětmi nebo se k nám přidat a podpořit společně s námi celý ten kolotoč.

Kdyby to kohokoliv zaujalo a chtěl se k nám přidat, budeme rádi. Všechno se dá i zpětně dohledat nebo nás sledovat na FB Tomáš Slavata, www.tomasslavata.cz, www.slavatatriatlontour.cz  a můžete si sami udělat ten obrázek o našich aktivitách, kterých se můžete stát součástí. Snažíme se, aby za naši rodinu hovořili činy a nikoliv slova.

Tomáš Slavata a jeho Hromová parta.

Zbierku dosiaľ podporili 20 darcov

„Skvělá práce, parto!“
777 Kč — Mjak pred rokom

„Jste borci!“
500 Kč — Lenka S pred rokom

„Ať se daří ve snažení!“
5 000 Kč — Smrk pred rokom

252 Kč — Running2.cz pred rokom

1 221 Kč — Vítězslav Plavec pred rokom

„Má to smysl, díky.“
252 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Tomáš dělá skvělé akce pro všechny děti (cesta k Baltu, duatlony, besedy). Má můj velký obdiv.“
250 Kč — Nikola Christophová pred rokom

2 112 Kč — PK pred rokom

211 Kč — Iva Z. pred rokom

„Rad pomozem aspon takto a dufam, ze tento rok konecne aj na zavodoch. Ozvem sa :) Peter“
1 000 Kč — Peter Mecko pred rokom