Podpořte absolventský film BÝT LÁSKOU

ČR / Zbierku organizuje Marina Malysh moc.liamg@kcajovatena

{}
0 %

Podpořte absolventský film BÝT LÁSKOU

Vybraných 6 910 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -14 dní
14 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. máj 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Každé umělecké dílo nese určité poselství lidem, kteří toto dílo vidí nebo slyší. Film, který je uměním masovým, má největší amplitudu vlivu na diváka. Pomocí filmu lze vštípit nejrůznější idey a názory, ale co když film vštípí divákovi bezpodmínečnou lásku k životu?

Film BÝT LÁSKOU vypráví příběh mladého muže, Lukáše, který kvůli těžkému dětství ztratil víru v lidi a lásku ke světu.

Jako dítě se Lukáš ocitl v těžké situaci: zemřela mu matka a otec začal kvůli smutku hodně pít. OSPOD musel tak Lukáše z péče otce vzít a umístit ho do dětského domova. Takové traumatické události nemohly nezanechat stopy na psychice dítěte a jeho pohledu na svět. Problémy a negativní emoce se jedna po druhé shlukly do velké hroudy, která se později změnila ve smrtelnou srdeční chorobu.

A kdy jindy, když ne před tváří samotné smrti, je člověk schopen shrnout výsledky svého života, dospět k nějakému závěru a přiznat chyby?

Lukáš dostane šanci promluvit o své cestě se samotnou podstatou vesmíru - láskou a vše napravit, dokud není příliš pozdě. Nakonec najde sílu pro odpuštění a získává smysl nového života.

Chceme divákům znovu otevřít oči na všechny nádherné okamžiky, které dříve naplňovaly náš život smyslem. Kvůli kterým jsme se usmívali a smáli, nebo možná plakali, které jsme sdíleli s mámou kdysi v dětství, když se všechny barvy života zdály jasnější. Chceme ukázat, že tyto barvy nevybledly, ale že jsme je s věkem prostě začali vnímat jen očima, aniž bychom je propustili srdcem. Chceme ukázat, že ptáci zpívají stále stejně hlasitě a smích je stále stejně nakažlivý, jen jsme omezili naše uši rozumem. Chceme lidi naučit znovu cítit své srdce jako kdysi v dětství a žít jen podle něj, vzdát se všech ostatních smyslů. Protože jediný smysl, na kterém záleží a který dává kořeny všem ostatním, je láska.

Obracíme se na vás s prosbou o podporu vzniku absolventského filmu s touto zajímavou sociální tematikou! Děkujeme

Patrón zbierky 1

NF Propolis33

Patronkou sbírky je Lilia Khousnoutdinová a Nadační fond Propolis33.

Zbierku dosiaľ podporili 4 darcov

„Děkuji, že otevírate světu toto důležité téma. “
1 111 Kč — Miroslava Vokounová Krepčíková pred 2 týždňami

100 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

5 555 Kč — NF Propolis33 pred mesiacom

144 Kč — Anonymný darca pred mesiacom