Podpora ženského hokejového týmu HC Kobra Praha

Praha / Zbierku organizuje Podpora ledního hokeje žen z. s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpora ženského hokejového týmu HC Kobra Praha

Vybraných 10 073 Kč z 150 000 Kč
Zostáva -571 dní
7 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 12. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Kobry dlouhodobě razí heslo: "Hokej je pro všechny". Děvčata nedělají žádné rasové, sexuální, věkové či sociální rozdíly. Každá dívka nebo žena, která má doma brusle, je na ledě vítaná. Brzy zjistí, že není jenom do počtu, že je součást hokejového týmu, druhé rodiny.

Právě díky této vizi se tréninků i utkání účastní dívky od 14 let až po maminky, které vychovávají vlastní děti.

S ohledem na rostoucí ceny pohonných hmot, energií, a tedy i pronájmu ledových ploch však očekáváme, že dojde k navýšení cen i pro náš tým. Bohužel, pro mnohé bude tato finanční náročnost tíživá, a tak hrozí, že některé naše hokejistky budou muset opustit svou hokejovou rodinu a vzdát se toho, co mají rády.

Podpořte sportovní aktivity klubu, aby za něj mohly i nadále hrát všechny hráčky.

Budeme čelit navýšení pronájmu ledové plochy – cca 70 hodin za rok, dále se zvedne cena dopravy na zápasy – některá utkání se odehrávají i přes 100 km od zimního stadionu Kober, a také budeme potřebovat pomoc s příspěvky na rozhodčí a letní týdenní hokejový kemp v Sedlčanech.

V České republice se nyní ženský lední hokej těší popularitě vlivem působení ženské hokejové reprezentace na zimních olympijských hrách v Číně. Bohužel, z dlouhodobějšího hlediska je však tento ženský sport v ČR opomíjený a přehlížený. Nedostává se mu takové pozornosti – reputace, kterou si bezesporu zasloužil, a stejně tak je extrémně finančně podhodnocen.

Nejenom Kobry, ale i jiné ženské týmy si za hokej platí z vlastní peněženky. Rozpočet klubu je momentálně 300 000,- Kč a bude muset být nově navýšen na 400 000,-Kč. Z těchto financí je hrazen především pronájem ledové plochy, odměny rozhodčím, doprava na zápasy, letní hokejový kemp. Trenéři trénují zdarma, je to sport dělaný hokejovým srdcem, nejenom hráčkami. Pomozte nám i v nadcházejícím roce hrát za náš tým.

Děkujeme. 

Zbierku dosiaľ podporili 21 darcov

„go girls!“
555 Kč — Martina pred 2 rokmi

366 Kč — Snake Jazz pred 2 rokmi

200 Kč — Eva pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„na ledy :-)“
200 Kč — Mirka pred 2 rokmi

111 Kč — Fanynka pred 2 rokmi

100 Kč — Monika pred 2 rokmi

„Držím palce!“
252 Kč — Eliška Špilarová pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Sportu zdar a hokeji zvlášť :-)“
100 Kč — Martina Hromádková pred 2 rokmi