Neurorehabilitace v centru Adeli

České Budějovíce / Zbierku organizuje Galina Okuněva zc.manzes@leinadiketjov

{}
0 %

Neurorehabilitace v centru Adeli

Vybraných 200 053 Kč z 260 000 Kč
Zostáva -655 dní
77 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 15. február 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsem šťastná maminka samoživitelka, která má hezkou, ale velice náročnou misi a tou je vychovávat dítě se zdravotním postižením.

Můj syn Daniel se narodil komplikovaným porodem s přidušením a následně mu byla od lékařů diagnostikována dětská mozková obrna. S tímto těžkým postižením a jasným verdiktem byla velmi malá šance, že bude někdy chodit, ale i sedět.

Nechtěla jsem to však vzdát a zdravý pohled Daniela mi dodal naději bojovat. S podporou nejrůznějších nadačních fondů se stal zázrak a z těžce ležícího pacienta se stal chlapec, který dokáže udělat kroky s oporou. Pořád ale nemá rovnováhu a balanc pro kvalitní a samostatnou chůzi.

Výtěžek sbírky půjde na neurorehabilitační pobyt v Centru Adeli, který Danielovi pomůže na jeho cestě se jednou samostatně pohybovat.

Již několikrát jsme Rehabilitační centrum Adeli na Slovensku navštívili a z vlastních zkušenosti můžu říct, že se jedná o jedno z nejlepších center ve střední Evropě. Množství a kvalita terapií, které toto centrum nabízí je až neuvěřitelné. Dělají opravdu velké zázraky i ve zdánlivě beznadějných případech, jako jsme byli i my.

Vybudovala jsem synkovi příjemné zázemí. Dala jsem mu hodně lásky a moc ráda bych mu dopřála radost z chůze. Jsem naprosto přesvědčená, že bude sám ne jenom chodit, ale i běhat. Bohužel bez vaší pomoci to sama nezvládnu, a proto vás moc prosím o pomoc.

Halina - maminka Daniela 

Zbierku dosiaľ podporili 26 darcov

50 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Karel C pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

264 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

253 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

255 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi