Lukáš míří na neuvěřitelnou cestu! Podpořme společně s ním Izrael

Kouřim, celá ČR / Zbierku organizuje Lukáš Klement moc.liamg@59tnemelk

{}
0 %

Lukáš míří na neuvěřitelnou cestu! Podpořme společně s ním Izrael

Vybraných 94 794 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -106 dní
190 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. november 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Zdravím zpátky z cest a děkuji za vaši podporu, je to neuvěřitelné! Ačkoliv se podařilo dosáhnout cílové částky, sbírka ještě nějakou dobu poběží a je možné do ní dále přispívat, vaše pomoc rozhodně najde uplatnění.

-Lukáš

-------------------------------------


Jmenuji se Lukáš a vyrážím v úterý 17.10.2023 kreslit svou jízdou na kole 3 000 km dlouhou Davidovu hvězdu přes střed Evropy.

Výtěžek této sbírky poputuje do sbírky SOS Izrael na znesnáze21.

Před rokem jsem byl v Izraeli na závodu horských kol, byl to závod od severu na jih – 1 500 km, kde se jede nonstop a všichni si vezou vše sami, takzvaně bez podpory. Závod jsem vyhrál a tím jsem získal od Izraelců velké uznání. Po závodu mi však ukradli kolo. V ten moment mí Izraelští přátelé nelenili a pohotově udělali sbírku a vybrali na kolo nové, to nás ještě více semknulo. Teď je řada na mně a jdu pomáhat zase já jim! Podpořte mě prosím!


Sledovat mě můžete on-line na FB odkazu ZDE a cestu budu sdílet i na mém INSTAGRAMU.


Každý, kdo se bude chtít na cestě připojit a humanitárně podpořit Izrael, je vítán!

Hurá! Hvězda je dokončena

30. 10. 2023

Tak hvězda je dokončená, pravděpodobně největší symbol na světě dlouhý 2816 km, celkem nastoupáno 35 000 výškových metrů. Po ceste jsem měl celkem 120 překážek v podobě objížděk a uzavřených silnic. k tomu všemu jsem přijel o 5,5 kg lehčí a na trase jsem strávil 9 dnů a 2 hodiny což je okolo 310 km na den. Počasí moc nepřálo, krom jednoho dne pršelo, a tři dny propšely celé, ale to mě neodradilo a díky podpoře jak z ČR tak z Izraele jsem ani jednou nezaváhal nad tím trasu vzdát. 

Izrael z mého vyjádření podpory byl unešený, akce se objevila v Televizních zprávách, v různých článcích a dostala se k desetitisícům lidí. Toto gesto bylo hlavně o ukázání podpory a je z toho největší  symbol a ukazuje Izraelcům ať jsou silní, jako je moje hvězda. Zároveň celý příběh s ukradeným kolem ukazuje, že pokud lidé chtějí, mohou se špatné věci proměnit v něco dobrého. V době války je pozitivních zpráv málo, ale tohle je jedna z nich.  Byl bych moc rád kdyby se o akci dozvědělo co nejvíce lidí i v České republice, aby lidé věděli, že protest či podpora se nemusí vyjadřovat tím, že se máchá vlajkama v ulicích, dělá se rozruch, napadají se lidé a vyřvávají se odporná hesla. Takto chytře a neagresivně jsem to vyjádřil já a dosah jednotlivce byl mnohem větší než dav v ulicích. Pomozte mi prosím dokončit sbírku, já jsem to za vás objel a vy podporu můžete ukázat tím, že přispějete libovolnou částkou. 

Děkuji za vaši podporu. Lukáš

Zbierku dosiaľ podporili 118 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

„Silné a úžasné gesto, skvělá jízda. Kdybys potřeboval umýt kolo víš kde 😉“
1 234 Kč — Ředitel Alzy pred 4 mesiacmi

200 Kč — Jan pred 4 mesiacmi

„Jsi dobrý Lukáši.“
1 000 Kč — Autodoprava Chochola pred 4 mesiacmi

„Díky, kámo. <3“
1 000 Kč — K. pred 4 mesiacmi

252 Kč — David Novák pred 4 mesiacmi

„Miluji Israel a jeho obyvatele. “
1 221 Kč — Květa pred 4 mesiacmi

„Thank you for your support!“
1 000 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

„Thank you for your support - it means so much in a world that is fuelled by hatred right now.“
1 000 Kč — Jon pred 4 mesiacmi

200 Kč — Karel pred 4 mesiacmi