Kurzy první pomoci mohou zachránit životy

Zlín / Zbierku organizuje PROFUE z.s. zc.euforp@tsreuf.irij

{}
0 %

Kurzy první pomoci mohou zachránit životy

Vybraných 0 Kč z 500 000 Kč
Zostáva -274 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. december 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Víte, jak dát někomu první pomoc?

Spousta lidí to bohužel neví, a tak jsme s několika kolegy zdravotníky založili neziskovou organizaci – spolek, který se věnuje podpoře a edukaci laické první pomoci a realizaci rozšířené první pomoci.

Často se totiž při záchraně druhé osoby hraje doslova o minuty.

Edukaci provádíme zábavnou formou pro všechny věkové skupiny. Naší hlavní cílovou skupinou jsou děti školního věku a dospělí, ale věnujeme se také předškolním dětem a seniorům.

Děláme také zdravotní asistence na dětských nebo sportovních akcích. Velmi se nám osvědčil model, kdy spojíme zdravotní asistenci s edukačním stanovištěm s možností praktického ověření znalostí.

Nyní startujeme kroužek mladý záchranář pro děti školního věku jako mimoškolní aktivitu a našim dlouhodobým cílem je edukace první pomoci jako školní projekt.

Pro tyto aktivity nám velmi chybí zdroje na obnovu pomůcek a zázemí. 

Jak sbírka pomůže?

Školící pomůcky pořízené z prostředků členů potřebují obměnu, zdravotnický materiál je nutné obnovovat z důvodů expirace. Navíc pro asistence i kroužek by byl velmi přínosný nůžkový stan a sanitní vůz.

Velmi by nám v další práci pomohlo, kdybychom toto všechno nemuseli financovat z prostředků členů. Na získání staršího sanitního vozu bychom potřebovali získat 300 000 Kč a na obnovu školícího vybavení a pomůcek 150 000 Kč.

Prosím, podpořte nás v šíření důležité osvěty.