První pomoc pro všechny

Zlín / Organizer: PROFUE z.s. zc.euforp@tsreuf.irij

{}
0 %

První pomoc pro všechny

Amount raised 0 Kč of 500 000 Kč goal
Left -536 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 26. December 2022

Help by sharing

Dobrý den,

s několika kolegy zdravotníky jsme založili neziskovou organizaci - spolek, který se věnuje podpoře a edukaci laické první pomoci a realizaci rozšířené první pomoci. Edukaci provádíme zábavnou formou pro všechny věkové skupiny. Naší hlavní cílovou skupinou jsou děti školního věku a dospělí, ale věnujeme se také předškolním dětem a seniorům.

Děláme také zdravotní asistence na dětských nebo sportovních akcích. Velmi se nám osvědčil model, kdy spojíme zdravotní asistenci s edukačním stanovištěm s možností praktického ověření znalostí.

Nyní startujeme kroužek mladý záchranář pro děti školního věku jako mimoškolní aktivitu a našim dlouhodobým cílem je edukace první pomoci jako školní projekt.

Pro tyto aktivity nám velmi chybí zdroje na obnovu pomůcek a zázemí. Školící pomůcky pořízené z prostředků členů potřebují obměnu, zdravotnický materiál je nutné obnovovat z důvodů expirace a pro asistence i kroužek by byl velmi přínosný núžkový stan a sanitní vůz. Velmi by nám v další práci pomohlo, kdybychom toto všechno nemuseli financovat z prostředků členů.