Klidný a bezpečný domov pro nemocného Slávka a jeho sestru Simonu

Chvaletice / Zbierku organizuje Silvie Gažiová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Klidný a bezpečný domov pro nemocného Slávka a jeho sestru Simonu

Vybraných 900 Kč z 30 000 Kč
Zostáva -646 dní
3 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 23. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

 Slávek je chlapeček trpící onemocněním ledvin. I proto chlapec potřebuje klidný a bezpečný domov. Jeho maminku – paní Sylvii již možná znáte, je ověřenou klientkou SPOD – Odbor sociální právní ochrany dětí. Vybavení pokoje pro její dvě děti se díky Vám již podařilo. Nyní se ale se svými dětmi přestěhovala a chtějí tím zahájit novou životní etapu, kde je snad bude čekat již jen to dobré. Musí ale ještě uhradit kauci – dodatečně – termín mají do 10. 5. 2022 

 Jsem samoživitelkou a jsem na neschopence, bydleli jsme v 1+1 ale byl to velmi malý byt. Podařilo se mi sehnat 3+1, kde ale do nového začátku musíme ještě uhradit kauci 29 000 Kč.

 Příjem paní Sylvie je nízký, a tak na zaplacení kauce nezvládá našetřit. Moc by si přála, aby její děti měly vlastní bezpečný domov s trochou soukromí. Je to důležité a klidné prostředí pro jejich nejen psychický vývoj.

 V aktuálním rozpočtu po zaplacení nájmu (14 500,-) rodině samoživitelky zbývá na obživu 4 690,-. Z této částky je skutečně těžké odkládat něco stranou. Finančně náročné jsou také cesty k lékaři se Slávkem.

 Rodina bude opravdu moc vděčná za každou podporu do jejich nové životní etapy.

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

„Bude líp, věřte“
100 Kč — Hana pred 2 rokmi

300 Kč — Gabriela Petriková pred 2 rokmi

500 Kč — Lucie Lípová pred 2 rokmi