Klidný a bezpečný domov pro nemocného Samuela a jeho sestru Simonu

Chvaletice / Organizer: Silvie Gažiová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Klidný a bezpečný domov pro nemocného Samuela a jeho sestru Simonu

Amount raised 900 Kč of 30 000 Kč goal
Left -558 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 23. May 2022

Help by sharing

Slávek je chlapeček trpící onemocněním ledvin. I proto chlapec potřebuje klidný a bezpečný domov. Jeho maminku – paní Sylvii již možná znáte, je ověřenou klientkou SPOD – Odbor sociální právní ochrany dětí. Vybavení pokoje pro její dvě děti se díky Vám již podařilo. Nyní se ale se svými dětmi přestěhovala a chtějí tím zahájit novou životní etapu, kde je snad bude čekat již jen to dobré. Musí ale ještě uhradit kauci – dodatečně – termín mají do 10. 5. 2022 

 Jsem samoživitelkou a jsem na neschopence, bydleli jsme v 1+1 ale byl to velmi malý byt. Podařilo se mi sehnat 3+1, kde ale do nového začátku musíme ještě uhradit kauci 29 000 Kč.

 Příjem paní Sylvie je nízký, a tak na zaplacení kauce nezvládá našetřit. Moc by si přála, aby její děti měly vlastní bezpečný domov s trochou soukromí. Je to důležité a klidné prostředí pro jejich nejen psychický vývoj.

 V aktuálním rozpočtu po zaplacení nájmu (14 500,-) rodině samoživitelky zbývá na obživu 4 690,-. Z této částky je skutečně těžké odkládat něco stranou. Finančně náročné jsou také cesty k lékaři se Slávkem.

 Rodina bude opravdu moc vděčná za každou podporu do jejich nové životní etapy.

3 donations

“Bude líp, věřte”
100 Kč — Hana 2 years ago

300 Kč — Gabriela Petriková 2 years ago

500 Kč — Lucie Lípová 2 years ago