I děti samoživitelky Lenky si zaslouží kolo

Teplice / Zbierku organizuje Lenka Vašková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

I děti samoživitelky Lenky si zaslouží kolo

Vybraných 0 Kč z 14 000 Kč
Zostáva 89 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 22. september 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Lenka a mám 2 syny, se kterými jsme si prošli vším možným. Staršímu Jakubovi je 8 let.neurologické zdravotní problémy, a tak musíme dojíždět do Ústí na ergoterapie a mladšímu Honzíkovi je 5 let.

Jsme rodina bez tatínka, ale nejsme sami, protože máme ještě naší milovanou babičku – mou maminku, která je velmi nemocná a my u ní momentálně bydlíme, takže jí pomáháme a ona mi zase pomáhá s hlídáním, abych mohla pracovat.

Pracuji již 3 roky ve fabrice. Bohužel, mám z minulosti exekuce, které musím splácet. Finance na denní potřeby dětí, na bydlení a jídlo jsem schopná zajistit na pravidelné bázi, ale to je vše. Musím hospodařit opravdu velmi opatrně abychom každý měsíc vyšli.

Bohužel si však nemůžu dovolit dětem dopřát jakékoli volnočasové aktivity. Což je moc smutné, protože kluci samozřejmě vnímají, že ostatní spolužáci cestují a mohou mít různé zájmy a oni smí jen na hřiště.
Výtěžek této sbírky půjde na kolo.

Jakubovi poslouží i jako rehabilitační pomůcka.

Rodič samoživitel

Jsem na vše sama, tatínka Jakuba jsem po jeho odchodu do zahraničí už nikdy nedohledala a tatínek Honzíka již 5 měsíců nezaplatil výživné.

Prosím, pomozte mi, ať mohou mít i mé děti hezké prázdniny.