Delfinoterapie pro Emmičku

Rokycany / Zbierku organizuje Kristýna Hájková zc.manzes@avoksemot.anytsirk

0 %

Delfinoterapie pro Emmičku

Vybraných 42 564 Kč z 130 000 Kč
Zostáva -755 dní
33 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 04. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Tato malá slečna je naše dcera Emmička. Je to naše princezna na vozíčku, která se narodila se spinální svalovou atrofií – svalovou slabostí. Netušili jsme to až do chvíle, kdy ve 2 letech ztratila veškerou sílu v nožičkách a ty už ji najednou neudržely. Lékaři se pokoušeli zjistit, co jí trápí až jednoho dne se ukázala tato nehezká nemoc, která jí postupně bere všechnu sílu v těle.

Nedá se to vyléčit, pouze zpomalit průběh nemoci. Maminka s tatínkem se rozhodli, že budou hledat způsoby, jak s tím bojovat, a přitom si užívat život naplno, jak to jen jde.

Emmička cvičí téměř každý den a k tomu jezdí i na rehabilitační pobyty, na hipoterapii, plavání, Dále s ní rodiče jezdí na pravidelné vyšetření v nemocnicích, zkoušení všech možných dostupných léku. Což je pro celou rodinu dosti vysilující.

Kromě toho jednoho velkého snu má Emmička ještě jeden, a to je Delfinoterapie.

Citace: Princip delfinoterapie se odvíjí od silné motivace a radosti, která dokáže spustit emoce a stimulovat samoléčebné procesy v těle.

Emma si vše plně uvědomuje, je to chytrá holka. Někdy to je ale překážka v postupu vpřed. Srovnává se s ostatními dětmi, přichází pláč a chvíle bezmoci, že něco nedokáže. Terapie s delfíny by jí velmi pomohly po stránce sebevědomí, a hlavně v motivaci do dalších léčebných programů. Všechny rehabilitační programy, které navštěvujeme nejsou hrazené z pojištění, a tak si vše hradíme my nebo s pomocí dárců. Již není v našich finančních silách uhradit i delfinoterapii.

Na tuto terapii máme naplánovaný let do Turecka na konci záři. Částka 130 000 Kč by měla pokrýt náklady na 10 lekcí, letenky, ubytování pro Emmičku a doprovod.

Děkujeme ze srdce všem dárcům za jakoukoliv finanční podporu, nesmírně si toho vážíme.


Zbierku dosiaľ podporili 66 darcov

„pro Emmičku od účastníků závodu horských kol Rokycanský krpály“
4 000 Kč — Spolek ROKYCANŠTÍ PATRIOTI pred 2 rokmi

„❤️🐬“
300 Kč — Juli pred 2 rokmi

122 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

400 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

2 000 Kč — Jarda V. pred 2 rokmi

255 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

„Jsi silný andílek a držíme ti palečky“
252 Kč — Páťa pred 2 rokmi

„♡♡♡“
777 Kč — Balákovi pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Daniela Soukupová pred 2 rokmi