Auto pro Ruslana

celá ČR / Zbierku organizuje Vendula Fořtová moc.liamg@trofydnev

{}
0 %

Auto pro Ruslana

Vybraných 50 481 Kč z 90 000 Kč
Zostáva 19 dní
56 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 13. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Vendula, jsem studentka a taky dobrovolnice organizace Koridor UA. Od začátku války v roce 2022 se snažím Ukrajině pomáhat. V září téhož roku jsem poprvé vyrazila dobrovolničit přímo na Ukrajinu.

Od té chvíle už uběhlo spoustu času a já jsem tam strávila docela dlouhou dobu. Je mi jasné, že já i moji přátelé jsme naživu jen díky ukrajinské armádě. Díky klukům a holkám, kteří brání Ukrajinu a mír celé Evropy.

Když se na mě obrátil Ruslan, mladý kluk, jehož rodiče jsou původem z Ukrajiny, ale on sám je Argentinec a nyní pomáhá bránit zemi svých rodičů, s prosbou o pomoc, bylo mi jasné, že nemůžu odmítnout. Že to klukům prostě dlužím.

Jak sbírka pomůže?

Ruslanova jednotka nutně potřebuje auto.

Chci na toto auto, nejlépe Nissan Terrano, vybrat peníze. S koupí mi pomůže organizace Neohnutí a pokud vše půjde dobře, tak auto Ruslanovi a jeho jednotce sama přivezu na místo. Pokud se vybere více peněz, tak dokoupím tablety/monitory, o které mě kluci také prosili.

Přikládám vzkaz přímo od Ruslana:

„Jsme malá zpravodajská skupina mezinárodní legie ukrajinské rozvědky, jejímž úkolem je poskytovat důležité informace všem jednotkám působícím v našem regionu s cílem zlepšit jejich efektivitu, plánování operací, bojovou připravenost a pomoci zachraňovat životy. Mobilita je proto naší nejvyšší prioritou, a protože se naše vozidla v důsledku náročného používání často porouchávají, potřebujeme neustále nová. Milí přátelé, pomozte nám zlepšit naši mobilitu, pomůže nám to rychleji osvobodit naši zemi!"

Zbierku dosiaľ podporili 69 darcov

3 000 Kč — Honza včera

1 000 Kč — Anonymný darca včera

„👍“
2 000 Kč — Markéta pred 2 dňami

„Děkuji za to, co děláte. “
500 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

5 000 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

777 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

373 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

373 Kč — Marek pred 4 dňami

777 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami

3 000 Kč — Anonymný darca pred 4 dňami