Car for Ruslan

celá ČR / Organizer: Vendula Fořtová moc.liamg@trofydnev

{}
0 %

Car for Ruslan

Amount raised 53 910 Kč of 90 000 Kč goal
Left 14 days
60 % z původního cíle
The campaign has ended 13. March 2024

Help by sharing

Jmenuji se Vendula, jsem studentka a taky dobrovolnice organizace Koridor UA. Od začátku války v roce 2022 se snažím Ukrajině pomáhat. V září téhož roku jsem poprvé vyrazila dobrovolničit přímo na Ukrajinu.

Od té chvíle už uběhlo spoustu času a já jsem tam strávila docela dlouhou dobu. Je mi jasné, že já i moji přátelé jsme naživu jen díky ukrajinské armádě. Díky klukům a holkám, kteří brání Ukrajinu a mír celé Evropy.

Když se na mě obrátil Ruslan, mladý kluk, jehož rodiče jsou původem z Ukrajiny, ale on sám je Argentinec a nyní pomáhá bránit zemi svých rodičů, s prosbou o pomoc, bylo mi jasné, že nemůžu odmítnout. Že to klukům prostě dlužím.

Jak sbírka pomůže?

Ruslanova jednotka nutně potřebuje auto.

Chci na toto auto, nejlépe Nissan Terrano, vybrat peníze. S koupí mi pomůže organizace Neohnutí a pokud vše půjde dobře, tak auto Ruslanovi a jeho jednotce sama přivezu na místo. Pokud se vybere více peněz, tak dokoupím tablety/monitory, o které mě kluci také prosili.

Přikládám vzkaz přímo od Ruslana:

„Jsme malá zpravodajská skupina mezinárodní legie ukrajinské rozvědky, jejímž úkolem je poskytovat důležité informace všem jednotkám působícím v našem regionu s cílem zlepšit jejich efektivitu, plánování operací, bojovou připravenost a pomoci zachraňovat životy. Mobilita je proto naší nejvyšší prioritou, a protože se naše vozidla v důsledku náročného používání často porouchávají, potřebujeme neustále nová. Milí přátelé, pomozte nám zlepšit naši mobilitu, pomůže nám to rychleji osvobodit naši zemi!"

76 donations

252 Kč — Doloh about 8 hours ago

300 Kč — Anonymous donor about 11 hours ago

700 Kč — Anonymous donor 1 day ago

500 Kč — Anonymous donor 3 days ago

“Děkujeme! ”
500 Kč — Helena 3 days ago

777 Kč — Anonymous donor 3 days ago

“Díky a hodně štěstí!”
400 Kč — K 4 days ago

3 000 Kč — Honza 1 week ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“👍”
2 000 Kč — Markéta 1 week ago