Car for Ruslan

celá ČR / Organizer: Vendula Fořtová moc.liamg@trofydnev

{}
0 %

Car for Ruslan

Amount raised 105 700 Kč of 90 000 Kč goal
Left -46 days
117 % z původního cíle
The campaign has ended 05. March 2024

Help by sharing

Jmenuji se Vendula, jsem studentka a taky dobrovolnice organizace Koridor UA. Od začátku války v roce 2022 se snažím Ukrajině pomáhat. V září téhož roku jsem poprvé vyrazila dobrovolničit přímo na Ukrajinu.

Od té chvíle už uběhlo spoustu času a já jsem tam strávila docela dlouhou dobu. Je mi jasné, že já i moji přátelé jsme naživu jen díky ukrajinské armádě. Díky klukům a holkám, kteří brání Ukrajinu a mír celé Evropy.

Když se na mě obrátil Ruslan, mladý kluk, jehož rodiče jsou původem z Ukrajiny, ale on sám je Argentinec a nyní pomáhá bránit zemi svých rodičů, s prosbou o pomoc, bylo mi jasné, že nemůžu odmítnout. Že to klukům prostě dlužím.

Jak sbírka pomůže?

Ruslanova jednotka nutně potřebuje auto.

Chci na toto auto, nejlépe Nissan Terrano, vybrat peníze. S koupí mi pomůže organizace Neohnutí a pokud vše půjde dobře, tak auto Ruslanovi a jeho jednotce sama přivezu na místo. Pokud se vybere více peněz, tak dokoupím tablety/monitory, o které mě kluci také prosili.

Přikládám vzkaz přímo od Ruslana:

„Jsme malá zpravodajská skupina mezinárodní legie ukrajinské rozvědky, jejímž úkolem je poskytovat důležité informace všem jednotkám působícím v našem regionu s cílem zlepšit jejich efektivitu, plánování operací, bojovou připravenost a pomoci zachraňovat životy. Mobilita je proto naší nejvyšší prioritou, a protože se naše vozidla v důsledku náročného používání často porouchávají, potřebujeme neustále nová. Milí přátelé, pomozte nám zlepšit naši mobilitu, pomůže nám to rychleji osvobodit naši zemi!"

Díky Vám všem !!!

08. 04. 2024

A ještě vkládáme video s poděkováním: https://www.instagram.com/reel/C5bYd15tgbu/?igsh=bGppOHViZWxoejNh

Vendy

Poděkování

02. 04. 2024

Milí dárci,

dlužím vám informace ke sbírce Auto pro Ruslana. Jenom díky vaší neuvěřitelné štědrosti se nám povedla vybrat částka ještě vyšší, než jsme původně zamýšleli. Za vybrané finance jsme klukům koupili auto (Nissan Pathfinder), které už momentálně slouží na Ukrajině. Slovy ani nedokážu vyjádřit, jak moc si vážím vaší podpory Ukrajiny. Díky. Každá trocha nás přiblíží vítězství.

Ruslan vzkazuje, že by by byl rád, abyste věděli, že si velmi cení všeho, co jste udělali pro jeho tým a pro celou Ukrajinu. Jak jen to bude trochu možné, kluci natočí děkovací video, které se k vám také dostane.

Prozatím alespoň posílám fotografii z předání auta.

Ještě jednou obrovské díky za nás oba.

Společně k vítězství!

Děkujeme

01. 03. 2024

Obrovské díky všem za příspěvek do sbírky. Já i Ruslan se svým týmem jsme neskonale vděční za vaši podporu. Sbírku zatím necháváme běžet - auto, které nakonec budeme kupovat, je trochu dražší, než jsme původně mysleli. Zároveň kluci potřebují i další věci - tablety, monitory a podobně. Pokud se nám povede vybrat i na ně, bude to skvělé. No a jestli budou ještě nějaké finance navíc, tak za ně koupíme naftu, aby mohlo auto dorazit až tam, kam je potřeba :)

Ještě jednou ze srdce díky.

101 donations

373 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“🫡”
23 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“Díky Vendy!”
888 Kč — Anonymous donor 2 months ago

200 Kč — Mickey 2 months ago

777 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“Musíme všichni zabrat. Díky ”
5 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Vrat 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

50 Kč — Anonymous donor 2 months ago