Auto pro Emminku

Pražmo / Zbierku organizuje Tereza Kanioková moc.liamg@avokoinakazeret

{}
0 %

Auto pro Emminku

Vybraných 304 262 Kč z 250 000 Kč
Zostáva -977 dní
122 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 10. november 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Emminka je moje 3letá dcerka, která má od narození velmi vzácné onemocnění. Zatím není znám žádný další člověk s touto nemocí, tudíž nevím, jaký průběh očekávat. Velice mi pomáhá, že se naučila, svým způsobem, vyjadřovat emoce. Dokáže se usmát, pozná své blízké a když je vše v pořádku, umí být i šťastná – usmívá se a celá září. Po fyzické stránce její pokroky nejsou tak viditelné. Sama se neudrží v sedě, neplazí se a neudrží hlavičku.

S Emmou a jejím bráškou jsme zůstali sami a bez pomoci mé rodiny a blízkých bych péči o ni nebyla schopna fyzicky, psychicky ani finančně zvládnout. Bohužel nastala situace, že jsme přišli o auto, proto se na Vás obracím a prosím Vás o pomoc.

Auto k životu s Emmou potřebujeme. Dojíždíme týdně na rehabilitace do jiného okresu a také do specializovaných ambulancí. Navíc cestujeme s velkým množstvím kompenzačních pomůcek, odsávačkou, speciálním kočárkem… Vozidlo, které potřebujeme, musí být dostatečně veliké a vyhovovat speciálním požadavkům, zapříčiněným Emminým stavem.

V chladném počasí je pro nás auto také naprosto klíčové, abychom mohli normálně fungovat – nakoupit si, být s blízkými, protože Emma pod 14° velice špatně snáší pobyt venku, a tak jsme měsíce zavřeni doma bez procházky. Špatně se jí v chladnu dýchá, extrémně se dusí, a navíc je krmena 21 hodin denně přes enterální pumpu, což při nízkých teplotách není možné.

Dále je pro nás moc důležitá automatická převodovka, protože s Emmou cestuji už většinou sama i velmi dlouhé trasy a musím ji často napravovat hlavičku, obsluhovat enterální pumpu a taky rychle reagovat, když se dusí, což je velice často. S manuální převodovkou by to bylo velice obtížné.

Cestování prostředky hromadné dopravy je vyloučeno z mnoha důvodů. Kvůli častému zvracení, napojení na pumpu, velké dušnosti a nutnosti odsávání. Emma má špatnou imunitu, takže i rýma je pro ni velice náročná a vždy skončí v nemocnici.

Momentálně mi byla žádost o příspěvek od Úřadu práce zamítnuta a podávám odvolání. Dále budu žádat ještě o půjčku na 200 tisíc k cílové částce, ale potřebuji ještě 250 tisíc Kč, a tak Vás prosím o pomoc.

Moc Vám děkuji za podporu. Pomůžete nám tak, abychom mohli zůstat jako rodina pospolu.

Je to doma

02. 12. 2021

Ráda bych poděkovala všem, kteří se jakoukoli formou podíleli na naší cestě k novému autu. Po třičtvrtě roce vyřizování je konečně doma a my můžeme jezdit. Za ten týden, co ho máme, jsme už stihli najezdit 800 km a naprosto si to užíváme. Je to neuvěřitelná úleva, že máme spolehlivé auto, do kterého se vleze spousta věcí, které s Emminkou přepravujeme. Přikládám fotky, abyste se mohli zaradovat s námi. Ještě jednou veliké "děkuji"!

Poděkování

13. 10. 2021

Chtěla bych Vám všem poděkovat za veškerou podporu a pomoc. Každá korunka se počítá a jsem naprosto šťastná že jsme dosáhli cíle 🙏🏼. Už se s dětmi moc těšíme na auto 🚗. VELKÉ DÍKY ❤️

Zbierku dosiaľ podporili 128 darcov

„www.kariera-onsemi.cz“
39 747 Kč — Pavel Škandera a onsemi pred 3 rokmi

601 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

50 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Přeji jen to nejlepší pro Emminku a její skvělou rodinku ♥“
500 Kč — Janča :) pred 3 rokmi

„Od Emicky pro Emmicku“
373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Hodně štěstí celé rodině “
373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Karlovaračky drží palce.“
777 Kč — Jája+Peťa pred 3 rokmi

25 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zachraňme Vilíka – čas běží
11 %

Zachraňme Vilíka – čas běží

Maminka Karolína byla obětí domácího násilí. Pomozme!
11 %

Maminka Karolína byla obětí domácího násilí. Pomozme!

SOS: Pomozme Čížkovým vybudovat domov zničený požárem
45 %

SOS: Pomozme Čížkovým vybudovat domov zničený požárem