Auto pro Emminku

Pražmo / Organizer: Tereza Kanioková moc.liamg@avokoinakazeret

{}
0 %

Auto pro Emminku

Amount raised 304 262 Kč of 250 000 Kč goal
Left -748 days
122 % z původního cíle
The campaign has ended 10. November 2021

Help by sharing

Emminka je moje 3letá dcerka, která má od narození velmi vzácné onemocnění. Zatím není znám žádný další člověk s touto nemocí, tudíž nevím, jaký průběh očekávat. Velice mi pomáhá, že se naučila, svým způsobem, vyjadřovat emoce. Dokáže se usmát, pozná své blízké a když je vše v pořádku, umí být i šťastná – usmívá se a celá září. Po fyzické stránce její pokroky nejsou tak viditelné. Sama se neudrží v sedě, neplazí se a neudrží hlavičku.

S Emmou a jejím bráškou jsme zůstali sami a bez pomoci mé rodiny a blízkých bych péči o ni nebyla schopna fyzicky, psychicky ani finančně zvládnout. Bohužel nastala situace, že jsme přišli o auto, proto se na Vás obracím a prosím Vás o pomoc.

Auto k životu s Emmou potřebujeme. Dojíždíme týdně na rehabilitace do jiného okresu a také do specializovaných ambulancí. Navíc cestujeme s velkým množstvím kompenzačních pomůcek, odsávačkou, speciálním kočárkem… Vozidlo, které potřebujeme, musí být dostatečně veliké a vyhovovat speciálním požadavkům, zapříčiněným Emminým stavem.

V chladném počasí je pro nás auto také naprosto klíčové, abychom mohli normálně fungovat – nakoupit si, být s blízkými, protože Emma pod 14° velice špatně snáší pobyt venku, a tak jsme měsíce zavřeni doma bez procházky. Špatně se jí v chladnu dýchá, extrémně se dusí, a navíc je krmena 21 hodin denně přes enterální pumpu, což při nízkých teplotách není možné.

Dále je pro nás moc důležitá automatická převodovka, protože s Emmou cestuji už většinou sama i velmi dlouhé trasy a musím ji často napravovat hlavičku, obsluhovat enterální pumpu a taky rychle reagovat, když se dusí, což je velice často. S manuální převodovkou by to bylo velice obtížné.

Cestování prostředky hromadné dopravy je vyloučeno z mnoha důvodů. Kvůli častému zvracení, napojení na pumpu, velké dušnosti a nutnosti odsávání. Emma má špatnou imunitu, takže i rýma je pro ni velice náročná a vždy skončí v nemocnici.

Momentálně mi byla žádost o příspěvek od Úřadu práce zamítnuta a podávám odvolání. Dále budu žádat ještě o půjčku na 200 tisíc k cílové částce, ale potřebuji ještě 250 tisíc Kč, a tak Vás prosím o pomoc.

Moc Vám děkuji za podporu. Pomůžete nám tak, abychom mohli zůstat jako rodina pospolu.

Je to doma

02. 12. 2021

Ráda bych poděkovala všem, kteří se jakoukoli formou podíleli na naší cestě k novému autu. Po třičtvrtě roce vyřizování je konečně doma a my můžeme jezdit. Za ten týden, co ho máme, jsme už stihli najezdit 800 km a naprosto si to užíváme. Je to neuvěřitelná úleva, že máme spolehlivé auto, do kterého se vleze spousta věcí, které s Emminkou přepravujeme. Přikládám fotky, abyste se mohli zaradovat s námi. Ještě jednou veliké "děkuji"!

Poděkování

13. 10. 2021

Chtěla bych Vám všem poděkovat za veškerou podporu a pomoc. Každá korunka se počítá a jsem naprosto šťastná že jsme dosáhli cíle 🙏🏼. Už se s dětmi moc těšíme na auto 🚗. VELKÉ DÍKY ❤️

128 donations

“www.kariera-onsemi.cz”
39 747 Kč — Pavel Škandera a onsemi 2 years ago

601 Kč — Anonymous donor 2 years ago

50 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Přeji jen to nejlepší pro Emminku a její skvělou rodinku ♥”
500 Kč — Janča :) 2 years ago

“Od Emicky pro Emmicku”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Hodně štěstí celé rodině ”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Karlovaračky drží palce.”
777 Kč — Jája+Peťa 2 years ago

25 Kč — Anonymous donor 2 years ago

Discover more

Merry Christmas for children of single parents
55 %

Merry Christmas for children of single parents

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie
46 %

Vánoční sbírka pro toulavé pejsky z Gruzie

Vánoční sbírka pro kočky ze Sluníčka
59 %

Vánoční sbírka pro kočky ze Sluníčka