Ať se Ivanka posune

Mladá Boleslav / Zbierku organizuje Sandra Lacinová moc.liamg@kavon.ydnes

{}
0 %

Ať se Ivanka posune

Vybraných 35 000 Kč z 35 000 Kč
Zostáva -261 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Sandra, a protože dnes slavím mé půlkulaté narozeniny, tak jsem se rozhodla, že bych ráda pomohla malé Ivance, která bydlí v Kosmonosech.

Holčička se narodila před 4 roky a místo gratulací ale na porodním sále přišly komplikace. Ivanka měla v bederní části zad rozsáhlý rozštěp páteře, nevyvinutý paleček na pravé ručičce, vývojovou vadu konečníku a ortopedickou vadu nožiček. Dále maličká trpí deformací chodidel, které má stočené ven a také má nožičky extrémně krátké v poměru s jejím tělem.

Po jejím narození přišly operace a s nimi další šok pro její rodiče – zjistilo se, že má chybějící strukturu, která spojuje mozkové hemisféry, a zvětšené mozkové komory, komplexní vývojovou vadu mozku, dále lékaři objevili pouze jednu ledvinu a také, že jí chybí část kostrče.

Na její postižení v současné době moderní medicíny není žádný lék. Jedinou možností Ivanky tak jsou intenzivní rehabilitace, které potřebuje, ale nejsou hrazené pojišťovnou.

Ivanka je statečná holčička. Prodělala několik operací, intenzivně cvičí, absolvovala již několik rehabilitačních pobytů a dělá veliké pokroky.

Pojďme Ivanku a její rodiče společně podpořit v jejich nekončícím úsilí, aby se Ivanky vývoj mohl posunout zas o kousíček dál.


Zbierku dosiaľ podporili 57 darcov

1 848 Kč — Ivanko at se ti dari!! pred rokom

„Ivance na lepší zítřky“
300 Kč — David Staš pred rokom

11 Kč — Radek Ježek pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Hodně štěstí:)“
1 000 Kč — A+K+E pred rokom

500 Kč — Jiřina Bokšová pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom