Asistence pro Hanku na 5 měsíců

Brno / Zbierku organizuje Petr Rybák zc.manzes@6kabyR

{}
0 %

Asistence pro Hanku na 5 měsíců

Vybraných 62 403 Kč z 60 000 Kč
Zostáva -804 dní
104 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 16. december 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Milí dárci,

Hance můžete přispět v nové sbírce zde: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/asistence-pro-maminku-hanku. Rok se s rokem sešel a dala život další dcerušce!

____

O přítelkyni Hanku se starám již přes 5 let. Dětská mozková obrna, kterou trpí od malička ji bohužel upoutala na vozíček a potřebuje 24hodinovou péči, protože nemůže pohybovat ani jednou končetinou.

I přes tuto nemoc se nám narodil náš malý zázrak – Natálka, krásná a zdravá 2,5letá dcerka plná života. Bohužel s tímto darem začaly i starosti, jelikož čím je naše holčička starší, tím více pozornosti a času potřebuje a tím méně se mohu věnovat Hance.

Aby se Hance i naší dceři dostalo potřebné péče, musíme využívat zvýšených služeb asistenční služby. Výtěžek této sbírky půjde na pět měsíců odlehčení.

Dříve jsme využívali jen pár hodin týdně, ale teď musíme více a více hodin asistence navyšovat. Poslední půl rok se i moje zdraví začalo podlamovat a už toho nezvládám tolik, co dříve. Před tím jsem se, když to jen šlo, snažil docházet na brigády. Nyní to však v mém stavu není možné. Samotná péče je pro mě opravdu velmi vysilující a náročná.

Bez dalšího navýšení hodin asistence už se to zvládat nedá a jelikož tato služba není z nejlevnějších, žádám o pomoc prostřednictvím této sbírky. Abych Haničce i dceři zařídil vše, co potřebují a já jsem se mohl dát také zdravotně do pořádku a brzy byl schopný se opět věnovat oběma na 100 %.

Poděkování

01. 08. 2023

Milí dárci,

mnohokrát vám děkujeme za vaši veškerou pomoc.🙏 V dubnu přišla na svět naše druhá dceruška, a maminka to zvládla na jedničku. Mají se výborně. Jsou to HRDINKY. Přikládáme pár fotek :). Jediné, co nás trapí, je fakt, že abychom mohli společně holky vychovávat, tak potřebujeme asistenci, za kterou měsíčně dáme 11 000 Kč. Prosím, pomozte nám na naší cestě. Naše děti jsou pro nás vším. Děkujeme. Pomoci můžete zde: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/asistence-pro-maminku-hanku

Poděkování

12. 12. 2021

Děkujeme mockrát ,pokud se vybere více peněz o to více hodin si Hanička bude moc zaplatit pokud už se více nevybere vůbec nevadí ,moc vám všem děkujeme za tak velkou pomoc a že jste přispěli i když jste mohli penize využít jinak . Děkujeme . Petr , Hanka a malá Natálka

Příprava na vánoce

12. 12. 2021

vánoční nasazení při výrobě perníčků

Zbierku dosiaľ podporili 113 darcov

567 Kč — twiister pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

555 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Držte se“
252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

3 686 Kč — Jana Makovcová pred 2 rokmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Jste silná žena a já schazuji klobouk z hlavy, jste super. 🥰😍“
373 Kč — Markéta Daničková pred 2 rokmi

„Držím Vám palce, jste velmi stateční 💞“
500 Kč — Petra H. pred 2 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
1 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
15 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

Nenechme zlo Bez trestu
28 %

Nenechme zlo Bez trestu