6letý Oliverek se s onemocněním pere jako lev, podpořme jeho boj

Zlín / Zbierku organizuje Markéta Gabryšová zc.manzes@avosyrbagatekram

{}
0 %

6letý Oliverek se s onemocněním pere jako lev, podpořme jeho boj

Vybraných 6 495 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -147 dní
13 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 09. september 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Oliverek je náš dnes již 6letý chlapeček, který se narodil předčasně, kvůli zjištění hydrocefalu (neodtékal mu mozkomíšní mok) prodělal několik operací, a nakonec mu byl zaveden V-P shunt (hadička, která odvádí mozkomíšní mok do bříška).

Bojovník Oliver

Jeho prognózy nebyly vůbec optimistické, bylo nám řečeno, že se nebude hýbat ani vnímat. Naštěstí je Oliver bojovník, i když mu život hází klacky pod nohy.

On se nevzdává a bojuje jako lev!

Později mu byla diagnostikovaná Dětská mozková obrna a ve 3 letech se přidala i epilepsie. Proto je důležitá intenzivní rehabilitace, ergoterapie a logopedie na klinice Axon ve Zlíně. Tyto rehabilitace nejsou hrazeny ze strany zdravotní pojišťovny, musíme je platit z vlastních zdrojů. 

Když Oliverek ve 3 a půl letech udělal své první kroky, byla jsem štěstím bez sebe.

Cvičení se vyplácí a výsledky se pomalu ale jistě dostavují. Sice je to dřina i finančně náročná cesta, ale naštěstí nás doposud finančně i psychicky podporovali dobří lidé z našeho okruhu blízkých. K dalším pokrokům a lepším vyhlídkám do budoucna bychom ale potřebovali pokračovat v intenzivních rehabilitacích. Bohužel již začínáme být my i naše okolí finančně přetíženi.

V současné době máme také podanou žádost o invalidní vozík, na kterém ovšem musíme mít finanční spoluúčast. 

Jak sbírka pomůže? 

Rehabilitace výrazně pomáhají rozvíjet funkční schopnosti Oliverka. Konkrétně se jedná o hiporehabilitaci, neurorehabilitaci, ergoterapii, logopedii. Chceme pro Oliverka udělat maximum, a tak Vás moc prosíme o finanční podporu, která tohle umožní

Rozhodnete-li se přispět, patří Vám velké poděkování, moc si toho vážíme! Slibujeme, že Oliverek bude na sobě pracovat a díky příspěvku ho posuneme zase o kousek dál.

Síla nepochází z fyzických schopností, ale z nezlomné vůle - Mahátma Gándhí

Zbierku dosiaľ podporili 12 darcov

„Ať to Bůh žehná a chrání. “
200 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi

777 Kč — Anonymný darca pred 8 mesiacmi