120 umělců na 1 jevišti pro rodiny v těžké životní situaci

Hudební divadlo Karlín - 8. 11. 2022 od 19.00 / Zbierku organizuje INDIGO company z.s. moc.liamg@traynapmocogidni

0 %

120 umělců na 1 jevišti pro rodiny v těžké životní situaci

Vybraných 5 950 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -457 dní
6 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 24. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Nenechte si ujít v Hudebním divadle Karlín 8. 11. 2022 od 19:00 unikátní vystoupení HOREČKA NEDĚLNÍ NOCI!

Václav Kopta, Leona Machálková, Robert Urban, Anna Julie Slováčková, Radka Fišarová, Jan Kříž, Marie Křížová, Peter Pecha, Petra Vojtková, Nikola Ďuricová, Ivana Korolová a řada dalších skvělých zpěváků, herců a tanečníků na jednom pódiu jen pro vás a pro dobrou věc!

Na 120 herců, zpěváků, tanečníků a na 60 tvůrců, techniků, vizážistek, vlásenkářek, produkčních a dalších důležitých členů týmu spojí síly v režii Jakuba Šmída.

Pomozte nám do posledního místa zaplnit Hudební divadlo Karlín a předat nemocným dětem výtěžek, který jim aspoň trochu umožní zdolávat už tak složitý osud.

Jak můžete lístek získat dozvíte v textu níže.

O čem představení je?

Co vše se může stát během jedné nedělní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V magickém opuštěném prostoru, plném vzpomínek, ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím. Mnoho lidských osudů nám poodhalí milenecký pár, který se v baru objeví čistě náhodou a během nedělní noci zažije nečekané věci.

Kdo jsme?

Divadelní společnost INDIGO company, která ve spolupráci s Hudebním divadlem Karlín pořádá 6. ročník unikátního muzikálového a benefičního představení HOREČKA NEDĚLNÍ NOCI.

Výtěžek z prodaných vstupenek bude věnován spolku Jany Puklové Havelkové, pomůžeme tak několika rodinám v těžké životní situaci.

Komu konktrétně budeme výtěžek předávat? 

Spolupracujeme se spolkem Radost příbramáčkům, zapsaný spolek, Jany Puklové - Havelkové, která získala mj. ocenění Laskavec roku. Výtěžek bude předán na jeho činnost a též rozdělen mezi tři příběhy dětí, které naši pomoc potřebují. Vybrali jsme je po společném uvážení z velkého množství příběhů, o které se spolek stará.

PŘÍBĚH ELLY: v jednom roce života jí byla diagnostikována dětská mozková obrna a její postižení je oboustranné. Jejím snem je naučit se chodit a každý den na tom tvrdě dře. Pomáhá jí hipoterapie, lázeňské a rehabilitační pobyty. Její celý příběh si můžete přečíst zde: https://radostpribramackum.cz/pribehy-deti/ella/

PŘÍBĚH LAURY: má diagnostikované vzácné onemocnění – CHARGE Syndrom. Je to závažné kombinované smyslové postižení a vyžaduje mimořádnou soustavnou celodenní péči. Má mnohočetné vrozené vývojové vady – srdce, zraku, sluchu, plic. Finance budou použity na její léčbu. Jejím snem je postavit se jednou na vlastní nožičky. Její celý příběh si můžete přečíst zde: https://radostpribramackum.cz/pribehy-deti/laura/

PŘÍBĚH ANETKY: holčička, která se narodila s vrozenou vadou oka. Byl jí diagnostikován mikroftalmus. Levé oko Anetce ve třech letech odstranili (enukleovali). Anetka má za sebou už šestnáct operací. Její celý příběh si můžete přečíst zde: https://radostpribramackum.cz/pribehy-deti/anetka/

Jak můžu pomoct a přispět?

LASKAVÝ DAR: věnuji libovolnou částku, jelikož nechci/ nemůžu být na večeru přítomen/a

UMĚLECKÝ ZÁŽITEK: vyberu si ze dvou kategorií – 1290 Kč a 990 Kč, následně napíši na mail: indigocompanyart@gmail.com, kam zašlu potvrzení o daru. Nezapomenu tedy při darování zaškrtnout, že potvrzení chci.

Obratem odpovíme, provedeme spolu rezervaci místa v sále a zašleme informace ke vstupenkám.

UMĚNÍ a HÝČKÁNÍ s návštěvou zákulisí: přispěji částkou 1990 Kč, následně napíši na mail: indigocompanyart@gmail.com, kam zašlu potvrzení o daru. Nezapomenu tedy při darování zaškrtnout, že potvrzení o daru chci. Následně mi bude rezervováno místo v lóži, kde na mě bude čekat welcome drink, drobné občerstvení, dárková taška. Jako hlavní bonus mě čeká komentovaná prohlídka zákulisí a setkání s umělci před začátkem představení. Po Hudebním divadle Karlín a zákulisí mě provede moderátorka Michaela Jadrná. Prohlídka začne v den konání akce, v 17:45.

O potvrzení o daru lze zažádat také zpětně.

Na Vaše případné dotazy rádi odpovíme na: indigocompanyart@gmail.com                  

 Více informací o nás naleznete zde: www.indigocompany.cz

Mockrát děkujeme, INDIGO company

#divadlosrdcem

Zbierku dosiaľ podporili 9 darcov

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 221 Kč — Lenka pred rokom

2 112 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Monika Podana pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

222 Kč — Spolek Příbram pred rokom

24 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Děkuji za vše, co děláte!“
1 000 Kč — Zuzana Kascakova pred rokom