120 umělců na 1 jevišti pro rodiny v těžké životní situaci

Hudební divadlo Karlín - 8. 11. 2022 od 19.00 / Organizer: INDIGO company z.s. moc.liamg@traynapmocogidni

0 %

120 umělců na 1 jevišti pro rodiny v těžké životní situaci

Amount raised 5 950 Kč of 100 000 Kč goal
Left -377 days
6 % z původního cíle
The campaign has ended 24. November 2022

Help by sharing

Kdo jsme?

Divadelní společnost INDIGO company, která ve spolupráci s Hudebním divadlem Karlín pořádá 6. ročník unikátního, muzikálového, benefičního představení HOREČKA NEDĚLNÍ NOCI.

Výtěžek z prodaných vstupenek bude věnován spolku Jany Puklové Havelkové, pomůžeme tak několika rodinám v těžké životní situaci. 

Proč touto cestou? 

Na 120 herců, zpěváků, tanečníků a na 60 tvůrců, techniků, vizážistek, vlásenkářek, produkčních a dalších důležitých členů týmu spojí síly. Pomozte zase vy nám do posledního místa zaplnit Hudební divadlo Karlín a předat nemocným dětem výtěžek, který jim aspoň trochu umožní zdolávat už tak složitý osud. 

O čem představení je?

Co vše se může stát během jedné nedělní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V magickém opuštěném prostoru, plném vzpomínek, ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím. Mnoho lidských osudů nám poodhalí milenecký pár, který se v baru objeví čistě náhodou a během nedělní noci zažije nečekané věci. 

Koho na scéně HdK uvidím?

Václava Koptu, Leonu Machálkovou, Roberta Urbana, Annu Julii Slováčkovou, Radku Fišarovou, Jana Kříže, Marii Křížovou, Petera Pechu, Petru Vojtkovou, Nikolu Ďuricovou, Ivanu Korolovou a řadu dalších skvělých zpěváků, herců a tanečníků.

Ti všichni na jednom pódiu v režii Jakuba Šmída.

Komu konktrétně budeme výtěžek předávat? 


Spolupracujeme se spolkem Radost příbramáčkům, zapsaný spolek, Jany Puklové - Havelkové, která získala mj. ocenění Laskavec roku. Výtěžek bude předán na jeho činnost a též rozdělen mezi tři příběhy dětí, které naši pomoc potřebují.

Tyto děti jsme vybrali po společném uvážení z velkého množství příběhů, o které se spolek stará.

Ella: v roce ji byla diagnostikována dětská obrna a její postižení je oboustranné. Jejím snem je naučit se chodit a každý den na tom tvrdě dře. Pomáhá jí hipoterapie, lázeňské a rehabilitační pobyty. Její celý příběh zde: https://radostpribramackum.cz/pribehy-deti/ella/

Laura: má diagnostikované vzácné onemocnění – CHARGE Syndrom. Je to závažné kombinované smyslové postižení a vyžaduje mimořádnou soustavnou celodenní péči. Má mnohočetné vrozené vývojové vady – srdce, zraku, sluchu, plic. Finance budou použity na její léčbu. Jejím snem je: postavit se jednou na vlastní nožičky. Její celý příběh zde: https://radostpribramackum.cz/pribehy-deti/laura/

Anetka: holčička, která se narodila s vrozenou vadou oka. Byl jí diagnostikován mikroftalmus. Levé oko Anetce ve třech letech odstranili (enukleovali). Anetka má za sebou už šestnáct operací. Její příběh zde: https://radostpribramackum.cz/pribehy-deti/anetka/

Jak můžu pomoct/přispět?

LASKAVÝ DAR: věnuji libovolnou částku, ale nechci/nemůžu být na večeru přítomen/a

UMĚLECKÝ ZÁŽITEK: vyberu si ze dvou kategorií - 1290 Kč a 990 Kč, následně napíši na mail: indigocompanyart@gmail.com, kam zašlu potvrzení o daru. Nezapomenu tedy při darování zaškrtnout, že potvrzení chci.

Obratem odpovíme, provedeme spolu rezervaci místa v sále, pošleme informace ke vstupenkám.

UMĚNÍ a HÝČKÁNÍ s návštěvou zákulisí: přispěji částkou 1990 Kč, následně napíši na mail: indigocompanyart@gmail.com, kam zašlu potvrzení o daru. Nezapomenu tedy při darování zaškrtnout, že potvrzení chci. Následně mi bude rezervováno místo v lóži, kde na mě bude čekat welcome drink, drobné občerstvení, dárková taška. Jako hlavní bonus mě čeká komentovaná prohlídka zákulisí a setkání s umělci před začátkem představení. Po Hudebním divadle Karlín a zákulisí mě provede moderátorka Michaela Jadrná. Prohlídka začne v den konání akce, v 17:45.

O potvrzení o daru lze zažádat také zpětně.

Na Vaše případné dotazy rádi odpovíme na: indigocompanyart@gmail.com                  

 Více informací o nás naleznete zde: www.indigocompany.cz

Mockrát děkujeme, INDIGO company

#divadlosrdcem

9 donations

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Lenka 1 year ago

2 112 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Monika Podana 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

222 Kč — Spolek Příbram 1 year ago

24 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Děkuji za vše, co děláte!”
1 000 Kč — Zuzana Kascakova 1 year ago