Handbike pro Adámka

Libochovice / Organizer: Městský úřad Libochovice zc.manzes@aleirbag.avokzahcorp

{}
0 %

Handbike pro Adámka

Amount raised 59 424 Kč of 189 000 Kč goal
Left 56 days
31 % z původního cíle
The campaign has ended 31. March 2023

Help by sharing

Zdravím všechny potencionální dárce, na úvod bych ráda poděkovala a ocenila ty, kteří se rozhodnou splnit Adámkovi jeho sen. Rád by zase jezdil na kole, já bych ho ráda viděla znovu jezdit na kole a smát se. Do jeho 11-ti let to byl uličník, jako kluci bývají. Všude běhal, lezl, jezdil i na tom kolem. Stavěl různé rampy a na kole tuto rampu přeskakoval. Chodil s tátou na ryby a na houby. Pak přišla nemoc, která nám ho málem vzala. V lednu 2017 se Adámek nakazil infekčním bakteriálním zánětem mozkových blan s pravostrannou encefalitidou. Dlouho byl v umělém spánku a po probuzení zůstala levá strana těla nehybná. Po nemoci se u Adámka projevila epilepsie. Pobyt v nemocnici trval dlouhých 8 měsíců, pak následovaly lázně, rehabilitace. I přesto je stále upoután na vozíček a dokáže hýbat jen pravou stranou těla. Mentální vývoj je na úrovni 6 - 8 let.

Přeje si kolo, aby mohl být alespoň trochu nezávislý. Z důvodu péče o syna zůstal jeho otec doma ze zaměstnání, vozí ho do školy a k lékařům. Já mohu pracovat jen na částečný úvazek. Z našich příjmů nejsme schopni takto drahé kolo koupit. Věřím, že se najde, zvlášť nyní před vánoci, dost hodných lidí, kteří budou ochotni se s námi rozdělit a splnit tak Adámkovi jeho sen.

Rodinná procházka

10. 12. 2021

Rodiče společně s Adamem na procházce. I na kratší vzdálenosti je stále závislý na svých rodičích, potřebuje pomoc další osoby.

Poděkování

10. 12. 2021

Všem dárcům moc děkuji za dosavadní příspěvky. Pokud se podaří vybrat celá částka, bude to pro Adámka "velká věc".


68 donations

“Hodne stesti!”
250 Kč — Ange 1 month ago

150 Kč — Petra Dohnálková 1 month ago

200 Kč — Petra Dohnálková 2 months ago

777 Kč — Anonymous donor 2 months ago

10 000 Kč — Anonymous donor 4 months ago

1 Kč — Anonymous donor 4 months ago

1 Kč — Anonymous donor 4 months ago

1 Kč — Anonymous donor 4 months ago

1 Kč — Anonymous donor 4 months ago

1 Kč — Anonymous donor 4 months ago